Policija rosina uzrādīt apsūdzību par dubultslepkavību Olaines novadā

Valsts policija (VP) rosina prokuratūru kādam vīrietim uzrādīt apsūdzību par dubultslepkavību Olaines novadā, informēja VP.

2021. gada 11. jūnijā 13:35

2020. gada 23. novembrī policija saņēma informāciju, ka Olaines novadā kādā privātmājā konstatēts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm un sieviete, kurai nodarīti smagi miesas bojājumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par tēmu – Bijušās sievas klātbūtnē ar cirvi nosita viņas jauno draugu: Olaines novadā notikusi cietsirdīga slepkavība

Likumsargi norādītajā privātmājā uz dīvāna atrada vīrieša līķi ar galvas traumām. Savukārt uz grīdas bezsamaņā ar smagām traumām gulēja sieviete, kurai mediķi sniedza neatliekamo palīdzību un nogādāja medicīnas iestādē. Sieviete no gūtajām traumām vēlāk gāja bojā.

Uzbrukumā bija cietis arī bojāgājušo personu šarpeja sugas suns, kuram konstatētas cirstas brūces galvā.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus policija divas dienas pēc nozieguma aizturēja 1992. gadā dzimušu, iepriekš likumsargu redzeslokā nonākušu, vīrieti.

Izmeklēšanas laikā tika iegūta informācija, ka uzbrukums izdarīts greizsirdības un personiskas atriebības dēļ. Aizdomās turētais vīrietis bija ieradies abu bojāgājušo dzīvesvietā, uzbrūkot mājas saimniekiem, visticamāk, ar cirvi.

Policija tagad lietu nodevusi Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai par slepkavību pastiprinošos apstākļos un par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Aizdomās turētais vīrietis joprojām atrodas apcietinājumā, viņam draud mūža ieslodzījums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm