tv3.lv

Policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar ugunsgrēku veikalā “Depo” Rēzeknē

Valsts policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar ugunsgrēku veikalā “Depo” Rēzeknē, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

2020. gada 12. decembrī 10:28

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 18.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret īpašumu. Turpinās izmeklēšana, norādīja policijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ziņots, Rēzeknē pilnā platībā deg būvniecības preču veikala “Depo” ēka, Stacijas ielā 31, tomēr cietušo ugunsnelaimē nav, aģentūru LETA informēja veikalu “Depo” īpašnieka SIA “Depo DIY” pārstāvji.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informēja, ka izsaukums saņemts plkst.2.43. Ēka deg pilnā 13 500 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka ierobežošanas darbi turpinās, notikuma vietā strādā vairāki desmiti ugunsdzēsēju, dzēšanai izmantojot arī autocisternas un autokāpnes.

“Depo DIY” pārstāvji aģentūrai LETA pavēstīja, ka uzņēmumā ir izveidota iekšējā darba grupa, kas piedalās ugunsgrēka radīto seku novēršanas darbos. Uzņēmums sadarbojas ar atbildīgajām valsts institūcijām, lai noskaidrotu ugunsgrēka izcelšanās iemeslu.

Kompānija “Depo DIY” reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7 501 006 eiro. 2019.gadā “Depo DIY” koncerna apgrozījums bija 321,149 miljoni eiro, bet peļņa – 11,298 miljoni eiro.

“Depo DIY” vienīgā īpašniece ir SIA “DMT Pluss”. Pēc “Firmas.lv” informācijas, “DMT Pluss” lielākais īpašnieks ir Andris Kozlovskis (25,19%), vienlaikus pa 19,94% kapitāldaļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, savukārt 15% pieder SIA “Ausekļa ielas nams”, kas pieder Mārai Lielcepurei-Gaveikai (48,34%), SIA “Paradox Holdings” (48,34%) un SIA “EQT Baltic” (3,32%). “Paradox Holdings” pieder Ģirtam Rungainim (66,67%) un Ingai Rungainei (33,33%), bet “EQT Baltic” vienīgais īpašnieks ir Kristaps Bērziņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm