tv3.lv

Policija Salaspilī aizturēta jaunieša automašīnas bagāžniekā uziet aizdomīgas ierīces

Darba dienas pēcpusdienā Salaspils kārtības sargi pamanījuši kādu Lietuvā reģistrētu tumšas krāsas “Audi” automašīnu, ar kuru tās vadītājs riņķojis pa daudzstāvu namu iekšpagalmiem.

2018. gada 16. martā 22:39

Policisti aizdomīgo automašīnu apturēja, un pēc tam atklājās, ka policistiem vieglā auto stūrētājs jau ir zināms. Jaunais vīrietis jau vairākkārt bija nonācis vietējo kārtības sargu redzeslokā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Automašīnas bagāžniekā likumsargi uzgāja dažādas elektroniskas ierīces – rācijas, vadus un citu aparatūru.

Par veikto atradumu tika informēti kolēģi no Valsts policijas, kuri 1995. gadā dzimušo jaunieti aizturēja, bet automašīnu un tās saturu – konfiscēja. Jāpiebilst, ka puisis atteicās no jelkādas komunikācijas un negrasījās paskaidrot par bagāžniekā uzietajām ierīcēm.

Par notikušo nekavējoties ierosināta krimināllieta par stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu, savukārt aizdomīgie priekšmeti izņemti un nosūtīti uz ekspertīzi. Tās pašas dienas vakarā policisti paviesojušies arī aizturētā dzīvesvietā. Tur gan līdzīgas ietaises vairs nav atrastas, taču policisti nejauši uzgājuši nelielu daudzumu kontrabandas smēķu.

Lai arī tiesa lēma par drošības līdzekļa piemērošanu, kas nav saistīta ar apcietinājumu, likuma sargi turpina izmeklēšanu un skaidro, kādi tad bija jaunā vīrieša patiesie mērķi un nodomi. Iespējams, pāris nelikumīgas elektroniskas ietaises nav vienīgie šī jaunā vīrieša noslēpumi.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm