tv3.lv

“Policija te nebrauc, apkārt ir mežs un ir viegli aizmukt!” Cekules iedzīvotāji brīdina par regulārām zādzībām

Pierīgas ciematā Cekulē pēdējā laikā iet raibi – iedzīvotāji baidās atstāt savas mājas nepieskatītas, jo regulāri nomaļajā vietā ierodas kāds zaglis.

“Policija te nebrauc, apkārt ir mežs un ir viegli aizmukt,” saka vietējie. Iespējams tas ir skaidrojums regulārajām noziedznieku vizītēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cekules ciemata Dzeņu ielas iedzīvotāji piedzīvojuši zagļu uzlidojumu. Pagaidām nenoskaidrots ļaundaris no kāda mājokļa izzadzis dažādas vērtīgas mantas un vēlāk sabojājis divas automašīnas.

Viss noticis tumšajā diennakts laikā, ap plkst.6.00. Sākumā kramplauzis viesojies kādā mājā Dzeņu ielas sākumā. Viņš atspiedis logu un iekļuvis telpās. Tajā brīdī saimnieku mājas nebija. Nelūgtais viesis nozadzis portatīvo datoru, mobilo telefonu un kalašņikova automāta mulāžu. Pēc tam devies tālāk. Vīrietis mēģinājis ielīst divās “BMW” markas automašīnās. Spēkratu īpašnieks Artūrs par zagļa vīzīti uzzinājis tikai no rīta.

Automašīnu saimnieki ir pārliecināti, ka garnadzis sabojājis automašīnas ar mērķi tās aizdzīt. Zaglis pat nebija aizticis mantas, kas atradās salonā, arī magnetola palikusi savā vietā. Artūrs uzskata, ka viņu paglāba paša piesardzība.

Notikuma vietā ieradušies policisti, kuri paņēmuši paskaidrojumus no iedzīvotājiem un uzsākuši kriminālprocesu. Cietušie saka, ka pēdējā laikā visā Cekules apkaimē ir ļoti daudz līdzīgu zādzības gadījumu un spekulē, ka par to atbildīgs viens un tas pats garnadzis.

Ņemot vērā abu auto vidējo vecumu, var secināt, ka visdrīzāk zagļa mērķis bijis aizdzīt vienu no tām un vēlāk izjaukt, un pārdot uz detaļām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm