tv3.lv

Policijai aizdomas, ka aizturētās dzimumnoziedznieku grupas nodarītajā cietušo loks ir daudz plašāks

Policijai aizdomas, ka par dzimumnoziegumiem pret pusaudžiem aizturētās personu grupas darbību rezultātā cietušo loks ir daudz plašāks par zināmajām četrām meitenēm, vēsta “Degpunktā”.

Policistiem, kas apkaro dzimumnoziegumus, izdevies izskaitļot un aizturēt trīs vīriešu grupējumu, kuri ilgākā laika posmā savu seksuālo vēlmju apmierināšanai izmantojuši vismaz četras nepilngadīgas meitenes, kas nav sasniegušas 16 gadu vecumu. Policisti ilgstoši grupējumu vajāja un meklēja viņu līderi, kurš regulāri mainīja dzīvesvietas. Turklāt, lai cietušās nevērstos policijā lietoti draudi, kā arī iebarotas narkotikas un alkohols. Cietušās meitenes nāk no labvēlīgām ģimenēm, bet līdz seksuālai verdzībai viņas nokļuvušas, pārāk bieži uzdzīvojot svešos mājokļos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Aizdomās par dzimumnoziegumiem pret pusaudžiem aizturēta personu grupa

Valsts policijas (VP) Dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Oļegs Lavčinovskis stāsta, ka situācija izvērtusies, pulcējoties lielām kompānijām ar patstāvīgu cilvēku no malas pieplūdumu, kā rezultātā jaunietes tika aicinātas pāriet uz citu vietu, kur it kā “varot labi “patusēt” un pavadīt laiku”. Kompānijas devušās pie aizturētā uz mājām, kurš cienājis kompānijas ar ēdieniem, dzērieniem, alkoholu. Vīrietis piedāvājis arī naktsmājas, kam bērni nereti piekrituši. Lietotas arī narkotikas. Visu šo manipulāciju rezultātā bērni tika seksuāli izmantoti.

Aizturētā grupējuma locekļi ir noziedznieki ar stāžu, viens no viņiem pat tiesāts par slepkavību. Savukārt bandas līderis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par seksuālu varmācību.

Ņemot vērā, ka šis vīrietis policijai ir zināms, tiesā patlaban tiek skatīts cits kriminālprocess, kurā viņš ir apsūdzēts par 16 gadu vecumu nesasniegušu personu izvarošanu. Tāpēc likumsargiem ir aizdomas, ka cietušo loks ir daudz plašāks un tā aicina ziņot par šādiem gadījumiem.

Policiju jūs varat sazvanīt pa tālruni 110 vai vērsieties personīgi tuvākajā iecirknī. Upuri par savu drošību var neuztraukties, jo aizdomās turamos tiesa likusi apcietināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm