tv3.lv

Policijas nagos Pļavniekos iekrīt kāds “BMW” zaglis

Policistu nagos iekritis kāds auto zaglis. Ieskatoties aizturētā kriminālajā biogrāfijā, kļuvis skaidrs, ka vīrietis, visticamāk, ir “profesionālis”, un gadījumā, ja nebūtu nejauši sastapies ar patruļu, kāda “BMW X5” īpašnieks būtu šķīries no sava braucamrīka.

2020. gada 6. martā 21:07

Pa naksnīgajiem Pļavnieku iekšpagalmiem patrulējošie policisti pie kāda ielas malā stāvoša “BMW X5” pamanījuši divus aizdomīgus tipiņus, kuri savukārt, pamanot patruļauto, “izgaisuši”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekavējoties tika uzsākta sekošana, pakaļdzīšanās. Vienam no šiem bēgošajiem vīriešiem izdevās pazust no policijas darbinieka redzesloka. Savukārt otrs ieskrēja tuvākajā mežā,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Tumsā un biezajos krūmos likumsargam gan izdevās vienu no bēgošajiem panākt un aizturēt. “Dodoties jau atpakaļ uz to vietu, kur vīrieši tika pamanīti, policijas darbinieki konstatēja, ka “BMW” ir uzlauzta slēdzene, ir atvērti visi četri logi, un viss liecināja par to, ka ir pretlikumīgi veiktas šīs darbības,” norāda Bērziņš.

Nekavējoties izsaukta arī Valsts policija. Noskaidrojies, ka aizturētais jau iepriekš nonācis likumsargu redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Tāpat pie vīrieša atrasti dažādi priekšmeti, kas paredzēti šādu darbību veikšanai.

Policija arī noskaidroja, kas ir transportlīdzekļa īpašnieks, ar viņu sazinājās. Pēc īsa laika cietusī persona ieradās un devās uz iecirkni.

Plašāk par notikušo – sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm