Policijas nejauša sastapšanās ar aizdomīgiem tēliem, iespējams, ļaus atklāt noziegumu

Nejauša sastapšanās, kas policistiem, iespējams ļaus atklāt noziegumu. Vīri, mazdārziņu teritorijā nejauši sastapušies ar diviem jaunekļiem, kuri pastaigājušies, iekškabatā paslēpuši, pamatīgu akumulatora leņķa slīpmašīnu, jeb tā dēvēto “fleksi”.

2021. gada 29. janvārī 22:52

Darba dienas pēcpusdienā, laikā, kad apkaime palēnām sākusi slīgt tumsā, Daugavgrīvas apkaimē patrulējošie policisti sastapušies ar diviem aizdomīgiem tēliem. Kārtības sargi piefiksējuši, kā abi, tramīgi atskatoties, iznāk no kādas klusas šķērsieliņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī runātīgākais no abiem centies izlikties, ka viss ir vislabākajā kārtībā, jauneklis, no kura jakas iekšpuses spīdējusi leņķa slīpmašīna, acīmredzami satraucies par šo sastapšanos. Tāpēc, kārtības sargi, lūguši abus vēl brīdi uzkavēties. Ņemot vērā aizdomīgo situāciju, policijas darbinieki palūdza personām atstāt sniegā savu apavu nospiedumus, pēc kuriem vadoties, viens no policijas darbiniekiem ievēroja, ka šādas pēdas ved no kādas vietas, mazdārziņu teritorijā, kur uzlauzts žogs. Par notikušo informēta Valsts policija un teritorijas īpašnieks, kuri ieradās notikuma vietā.

Kā “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, vismaz pagaidām, abi mazdārziņos sastaptie tipiņi atbrīvoti un par notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude – tātad, policisti vēl skaidro, kādi tad bijuši abu sirotāju patiesi plāni un nodomi. Ja pierādīsies, ka abi paveikuši ko krimināli sodāmu, par notikušo tiks ierosināts kriminālprocess.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm