tv3.lv

Policisti ceļmalā atrod novārgušu noziedznieku – Vācijas pilsoni, kurš ar stopiem atbēdzis līdz Latvijai

Gadās, ka Latvijā meklētus noziedzniekus aiztur ārzemēs, un gadās arī otrādi – nesen Pierīgā aizturēts vīrietis, kuru meklē Vācijas policija. Turklāt viņš atrasts, novārdzis guļam ceļmalā. 

2018. gada 26. martā 21:13

Saulainās brīvdienas rītā Reģionālās pašvaldības policijas vīri devušies uz Tīnūžu pusi, kur kāds nejaušs garāmbraucējs lielceļa malā pamanījis guļam kādu stāvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr pēc īsas sarunas vīri atskārtuši, ka pamodinātā nesakarīgā murmulēšana nav kāds joks vai centieni izjokot policistus. Sastaptais tik tiešām nesaprata ne vārda latviski.

Ņemot vērā, ka novārgušais kungs nevarēja uzrādīt nekādus dokumentus, inspektori viņu uzaicinājuši līdzi, iesēdinājuši busiņā un nogādājuši uz policijas iecirkni. Noskaidrots, ka par šo vīrieti ir visai liela interese Vācijas tiesībsargājošām iestādēm – viņš tiek meklēts par zādzību un krāpšanu.

Lai arī saziņa ar aizturēto nav bijusi viegla, kārtības sargi noskaidrojuši, ka starptautiskajā meklēšanā izsludinātais vīrs ceļā atradies jau vairākas dienas, turklāt tās pārsvarā pavadījis zem klajas debess, ejot gar ceļa malu vai pārvietojoties ar nostopētajiem auto.

Ņemot vērā, ka vīrietis izskatījās novārdzis, un policisti pieļauj, ka viņš jau vairākas dienas nebija ēdis, iespējams, šī sastapšanās ar Reģionālās pašvaldības policijas vīriem viņam bija kā atvieglojums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm