tv3.lv

Policisti Pļavniekos notver izmanīgu automašīnu apzadzēju

Pagājušajā naktī Pļavniekos patrulējošie policisti nejauši ievērojuši divus automobiļus, kuri, visticamāk, pavisam nesen bija palikuši bez atpakaļskata spoguļiem. Mēģinot saprast, kad un kas īsti noticis, vīri piebremzējuši un ievērojuši arī kādu tumšu stāvu, kas iztālēm nozudis aiz daudzstāvu nama stūra.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš stāsta, ka par minēto faktu paziņots dežūrdaļai, kā arī talkā piesaistīta blakus esošā Vidzemes pārvaldes auto patruļas ekipāža. Pārmeklējot apkārtni, viena no patruļām pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti, kurš, pamanot policiju, muka iekšpagalmos, mēģinot paslēpties.

Lai arī tuvējā apkaimē atradušās vairākas policijas ekipāžas, kuras pārbaudījušas ik katru pretimnācēju – ļaundaris izrādījies ļoti izmanīgs un vairākkārt pavīdējis pie horizonta, taču tad jau atkal izgaisis.

Apskatot iekšpagalmus, policija pie viena no namiem pamanīja mugursomu ar trīs automašīnu atpakaļskata spoguļiem tajā iekšā.

Inspektori par šo atradumu ziņojuši Valsts policijai un secinot, ka ļaundaris tomēr ir aizlaidies, gaidījuši kriminālpolicistu ierašanos. Līdz aptuveni desmit minūtes pēc tam viens no kārtības sargiem, kurš lēnā solī apstaigāja apkārtni, zem vienas no automašīnām pamanījis ko aizdomīgu un tumsā paspīdinājis lukturi.

Zem automašīnas atrasts paslēpies par zādzībām aizdomās turētais vīrietis, kurš aicināts izlīst laukā un pats atzinās trīs automašīnu apzagšanā, kurām nozagti atpakaļskata spoguļi. Par vienu no zādzībām vīrietis pastāstīja sīkāk. Tālāku apstākļu noskaidrošanai vīrietis nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm