Purvciemā uzdarbojas zaglis, kas uzdodas par “Wolt” kurjeru

Purvciema apkaimē bēdīgu slavu izpelnījies kāds garnadzis, kas, maskējies par piegādes uzņēmuma “Wolt” darbinieku, regulāri iekļūst apsargātās teritorijās un apzog automašīnas. Nedēļas nogalē vīrietim gan nepaveicās – viņa klātbūtni mājas kāpņutelpā pamanīja gan kaimiņi, gan dežurante, kura mina bēgošajam garnadzim uz pēdām.

Pirms divām nedēļām interneta vidē tika publicēts video ar mērķi brīdināt Purvciema iedzīvotājus par rūdītu garnadzi. “Uzmanību, Rīgā uzdarbojas automašīnu zaglis! Jaunais cilvēks, kuru jūs redzat ekrānos, apzog automašīnas, viņa iecienītais laiks ir gan diena, gan nakts,” savā “TikTok” kontā ziņoja Anastasija Fjodorova.

Divu dienu laikā vīrietis pamanījies apzagt vismaz septiņas automašīnas, un teju katru reizi garnadža darbības fiksēja video novērošanas ieraksti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

14. martā plkst. 1.30 naktī vīrietis atgriezās nozieguma vietā, kur centās apzagt automašīnu, taču viņu nobiedēja signalizācija.

Vīrietis ir iecienījis maskēties par piegādes uzņēmuma “Wolt” darbinieku. Pirms pāris dienām garnadzis tajā pašā kurjera ekipējumā ielavījās daudzdzīvokļu mājā Augusta Deglava ielā 61. Sākotnēji nelūgtā viesa plāns bija pārliecināties, vai kāds no mājas iedzīvotājiem nav atstājis vaļā sava transportlīdzekļa durvis.

Garnadzis pēcāk iegāja kāpņutelpā un ar kādā pasta kastītē paņemtajām atslēgām centās atslēgt durvis, taču kaut kādu iemeslu dēļ viņam tas neizdevās. Viss, ko viņš panāca, ir mājā sacelta trauksme – sieviete atskārta, ka tas nav viņas vīrs, kurš cenšas tikt dzīvoklī. Satraucies par izgāzto plānu, vīrietis paķēra pirmo, ko ieraudzīja – velosipēdu – un metās prom.

Gan iztramdītā kaimiņiene, gan mājas dežurante centās zagli noķert, taču neveiksmīgi. Tagad ēkas apsaimniekotāji rūpīgāk izvērtēs ļaudis, kas bez čipa vai atslēgām mēģinās iekļūt kāpņutelpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nozagtais velosipēds ir aptuveni 500 eiro vērts un pieder Lizas vīram. Ģimenei ir cerība, ka to izdosies atrast. Ja kādam ir zināms, kur transportlīdzeklis atrodas, viņš ir aicināts zvanīt policijai pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm