tv3.lv

Purvciemā zaglis izdauza auto stiklu un nozog masāžas galdu

Svetlana plkst. 7.30 no rīta izgāja no dzīvokļa Lielvārdes ielā un devās uz stāvvietu pēc automašīnas. Sieviete strādā par masieri Pļavniekos. Iekāpusi savā “Subaru” markas automašīnā, kaut kas neizskatījās kā parasti – salonā, šķiet, bija paviesojies kāds svešinieks.

Svetlana kļuva nervoza un saprata – ja kāds ir pacenties izdauzīt viņas spēkratam stiklu, visticamāk, tas tika darīts zādzības nolūkā. Patiešām, bagāžnieks bija iztīrīts, taču pat īpašniecei tajā atstātie priekšmeti nešķiet tādu pūliņu vērti. Zaglis aiznesa viņas darba piederumus, tajā skaitā masāžas galdu. Svetlana uzskata, ka garnadzis pats nesaprata, ko aizstiepis.

Svetlana priecājas, ka apdrošināšanas kompānija viņai kompensēs zaudējumus. Jau nākamajā dienā pēc zādzības, “Kasko” palīdzēja nomainīt izdauzīto stiklu. Tajā pat laikā sieviete padzirdēja, ka apkaimē pēdējā laikā notikušas vairākas līdzīgas zādzības. Iedzīvotāji tiek aicināti zvanīt policijai pa tālruni 110, ja nedēļas nogalē redzēts, kas aizdomīgu Lielvārdes ielas 101. nama pagalmā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm