tv3.lv

Pusaudze Jelgavā nežēlīgi piekauj par sevi trīs gadus jaunāku meiteni

Interneta vidē šobrīd cirkulē patiešām nepatīkams video no Jelgavas, kur kāda pusaudze nežēlīgi sit par sevi jaunāku meiteni. 15 gadus vecā skolniece ar kājām un rokām cenšas trāpīt divpadsmit gadus vecai meitenei pa seju, cik spēcīgi vien var. Kautiņš notika svētdien vakarpusē kādā no pagalmiem Lielajā ielā. Kaimiņienēm kļūst neomulīgi, apskatot nu jau populāro video.

Vietējā iedzīvotāja stāsta, ka iepriekš ir redzēti zēni grūstāmies, bet meitenes viņa nav redzējusi kaujamies.

Lasi vēl: Incidents Jelgavā: policija vērtēs pusaudzes uzbrukumu jaunākai meitenei

Redzams, ka jaunākā meitene nemaz necenšas aizstāvēties, palīdzēt nemēģina arī apkārt stāvošie jaunieši. Viss, ko skolniece šoka stāvoklī varēja izdarīt, bija aizsegt savu muti, lai viņai netiktu izsisti zobi. Cietušās pusaudzes māte par notikušo uzzināja tikai divas stundas vēlāk, kad viņas bērns ar sadauzītu seju ienāca pa durvīm.

Cietušās meitenes māte Laura stāsta, ka pēc notikušā viņas meita nevarēja parunāt, bija uztraukusies. Meitenei visa seja bija aizpampusi, tāpēc māte devās uz medicīnas iestādi un vērsās policijā. Meita nevar attaisīt žokli, jo sitienu pa galvu dēļ rada lielas sāpes.

Laurai ir kopā četri bērni, un jaunākais vēl ir zīdainis. Ģimenes dzīve ir krasi mainījusies. Māte teju jūk prātā, nesaprotot, kā lai palīdz piekautajai atvasei tikt galā ar pārdzīvojumu un kā nomierināties pašai.

Bērna māte spriež, ka atvasei nodarītās fiziskās traumas sadzīs, bet sabrukusi viņas iekšējā pasaule, ticība labajam un gaišajam. “Šeit nevainīgs bērns tika pataisīts par vainīgu, jo kāds kādam teica, ka mana meita par kādu esot kaut ko teikusi,” viņa saka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija uzbrucējas personību ir noskaidrojusi, noskaidroti visi lietas apstākļi. Saistībā ar notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, tiesu medicīnas ekspertīze.

“Mana meitene to meiteni vispār nepazīst. Noticis tas, no kā katra māte visvairāk baidās, ka viņas bērnam var kaut ko nodarīt.

Lēmumu par sodu pieņems Administratīvā komisija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm