tv3.lv

Pusaudžiem ballīte sākas pirtī, bet beidzas – policijas iecirknī

Sestdienas, 29. aprīļa, naktī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu iekšpagalmu Aleksandra Čaka ielā. Izsaucējs izteica pretenzijas pret jauniešu bariņu, kuri pagalmā trokšņoja un traucēja naktsmieru apkārtējiem iedzīvotājiem.

2017. gada 2. maijā 14:18

Ierodoties notikuma vietā, sastapti vairāki jaunieši, no kuriem daži bija manāmā alkohola reibumā. Pusaudži pastāstīja, ka viņi kopā ar biedriem atpūšoties turpat blakus esošajā pirtī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat viņi apstiprināja, ka aptuveni puse no pirts apmeklētājiem ir nepilngadīgi. Savukārt, ieejot pirtī, tur sastapts viens jaunietis, kurš bija tādā reibumā, ka turpat bija aizmidzis.

Ņemot vērā, ka pusaudžu ballītē bija vairāki desmiti jauniešu, uz notikuma vietu izsauktas vēl divas ekipāžas. Tāpat visi jaunieši informēti, ka tie, kuri ir pilngadīgi, kā arī tie, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu, bet nav alkohola reibumā, drīkst doties prom. Pēc šā paziņojuma daļa jauniešu pēc alkohola reibuma un dokumentu pārbaudēm devās prom.

Kopā ballītē konstatēti 33 nepilngadīgie, no kuriem desmit jaunieši bija reibumā.

Divi no šiem jauniešiem bija tā piedzērušies, ka viņus nācās hospitalizēt, taču pārējiem noformēti protokoli. Visjaunākā iereibusī ballētāja bija vien 12 gadus veca.

Visiem notikumā iesaistītie 16 gadus nesasniegušie pusaudži nodoti vecāku rīcībā.
Ņemot vērā pārkāpumu skaitu, Rīgas pašvaldības policija turpmāk šai pirtij pievērsīs uzmanību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm