Rēzeknes novadā izņem prāvu daudzumu nelikumīgas degvielas un cigarešu

Valsts policijas amatpersonas 21. martā sadarbībā ar Valsts robežsardzes darbiniekiem, veicot operatīvās darbības, noskaidroja vairāku personu saistību ar nelegālu akcīzes preču apriti, kā rezultātā izņemta degviela un tabakas izstrādājumi, informēja policijā.

30. martā 13:28

2023. gada 21. martā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas likumsargi sadarbībā ar Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes amatpersonām, veicot izmeklēšanas un operatīvos pasākumus, Rēzeknē un Rēzeknes novadā noskaidroja 1981. gadā dzimuša vīrieša un 1967. gadā dzimušas sievietes saistību ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sešu kratīšanu rezultātā tika konstatēta nelikumīga degvielas uzpildes stacija, no kuras  tika izņemti 3200 litri degvielas. Likumsargi konstatēja, ka personas uzglabā arī tabakas izstrādājumus bez Latvijas Republikas akcīzes markām, kā rezultātā tika izņemti 15 500 gabali cigarešu.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Valsts policija atgādina, ka par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta lielā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm