tv3.lv

Rēzeknes novadā pie trīs personām atrod narkotiskās vielas

Pagājušajā nedēļā Rēzeknes novada Audriņu pagastā Valsts policija (VP) pie trīs personām atrada narkotiskās vielas, portālu Skaties.lv informēja VP pārstāve Olga Vasiļjeva.

2021. gada 29. decembrī 14:30

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas, apkarojot narkotisko vielu izplatīšanu un veicot operatīvās darbības iepriekš sāktā kriminālprocesā, par narkotisko vielu realizāciju un glabāšanu aizturēja 1989. un 1990.gadā dzimušos vīriešus, pie kuriem tika izņemtas narkotiskās vielas – marihuāna, ka arī citi, izmeklēšanai svarīgi, lietiskie pierādījumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā norāda Vasiļjeva, turpinot veikt izmeklēšanas darbības minētā kriminālprocesā, tika aizturēts vēl viens Rēzeknes novada iedzīvotājs, 1994.gadā dzimis vīrietis, pie kura kratīšanas rezultātā tika izņemta marihuāna.

Kopā kriminālprocesā izņemti aptuveni 250 grami marihuānas, kā arī kratīšanas laikā tika izņemtas nelikumīgi glabātas cigaretes bez Latvijas akcīzes nodokļa markām un citi priekšmeti, kas ir svarīgi pierādījumi kriminālprocesā.

Aizturētām personām draud atbildība saskaņā ar Krimināllikuma 253.panta otro daļu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā. Par to soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tāpat viņiem draud atbildība saskaņā ar Krimināllikuma 253.1.panta pirmo daļu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, par ko paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm