tv3.lv

Riebiņu un Rēzeknes novadā izņem šaujamieročus un nelegālo alkoholu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Riebiņu un Rēzeknes novadā izņēmušas šaujamieročus, munīciju un nelegāli ražotu alkoholu, informēja Valsts policijā.

2021. gada 26. maijā 10:06

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas 2021. gada 21. maijā veica operatīvos pasākumus Rēzeknes un Riebiņu novados, noskaidrojot vairāku personu saistību ar šaujamieroču nelikumīgu apriti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāku kratīšanu rezultātā, 1949. gadā dzimuša vīrieša īpašumā esošajās ēkās tika konstatēta un izņemta nelikumīgi glabāta Makarova pistole, karabīne, 63 dažāda kalibra šaujamieroču patronas un 54 litri nezināmas izcelsmes alkoholisko dzērienu, no kuriem 40 litri, iespējams, ir spirts.

Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas minētie šaujamieroči bija paredzēti realizēšanai organizētam noziedzīgam grupējumam.

Personai draud kriminālatbildība par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm