tv3.lv

Rīgā uzdarbojušies pakomātu zagļi; policija lūdz iedzīvotāju palīdzību

Ņemot līdzi vien lauzni un iepirkumu ratiņus, zagļi apzaguši pakomātu skapīšus Pļavniekos pie diviem “Maxima” lielveikaliem. “Omniva” klienti tā arī nesagaidīja savus pirkumus un palika bešā. Policija garnadžus meklē un aicina atsaukties cilvēkus, kas vīriešus atpazīst.

2021. gada 7. aprīlī 20:49

Naktī uz trešdienu divi garnadži parūpējās, lai ducis Pļavnieku iedzīvotāju netiktu pie kārotā sūtījuma. Video ierakstos redzamie vīrieši ar lauzni atvēra un iztukšoja “Omniva” pakomātus Ulbrokas un Saharova ielā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmuma pārstāvis atzīst, ka kas tāds piedzīvots pirmo reizi deviņu gadu laikā. Katrā no pakomātiem tika uzlauzti astoņi skapīši, kopumā tika izzagti 12 sūtījumi. Pēc video novērošanas kameru materiāla var redzēt, ka zagļi ir “tēmējuši” uz lielākajiem skapīšu nodalījumiem, bet ir uzlauzti arī mazie S izmēra skapīši. Jāpiebilst, ka ne visos skapīšos bija sūtījumi.

Apzagtajiem klientiem tagad jāsazinās ar uzņēmumu un jāsarūpē pirkuma dokumenti, lai apliecinātu sūtījuma vērtību. “Omniva” grasās visus zaudējumus kompensēt, bet pagaidām nezina, cik liela naudas summa tā varētu būt.

Ņemot vērā nepatīkamo pieredzi, uzņēmums grasās paaugstināt drošību pie pakomātiem. Novērošanas kameras ir pietiekamā daudzumā, saka pārstāvis, taču noderētu vēl papildu skaņas un gaismas signāli, kas pievērstu apkārtējo uzmanību un zagļus nobiedētu. Policija ir saņēmusi iesniegumu un aicina zvanīt uz 110, ja kāds no jums atpazīst ekrānā redzamos vīriešus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm