tv3.lv

Rīgas reģionā policija atsavina 39 tonnas nelegālās dīzeļdegvielas

Otrdien, 6. martā, veicot virkni izmeklēšanas darbību jau pērn iesākta kriminālprocesa ietvaros, tika aizturēta trīs personu grupa, kas nelegāli glabā dīzeļdegvielu realizācijas nolūkos.

2018. gada 8. martā 14:54

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām veica speciālās izmeklēšanas darbības un sankcionētas kratīšanas trīs personu dzīvesvietās un nelikumīgo naftas produktu pārkrāmēšanas vietās Rīgas reģionā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kratīšanas laikā tika atsavināts iespaidīga apjoma nelegālās dīzeļdegvielas – 39 tonnas, kā arī 3 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Likumsargi aizturēja 1957., 1972. un 1973. gadā dzimušus vīriešus, kuri iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 220.1 panta trešās daļas – par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta lielā apmērā un ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Visi aizturētie vīrieši šobrīd atrodas izolatorā un šodien, 8. martā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm