Rosina apsūdzēt vīrieti par gāzes uzpildes stacijas operatora nogalināšanu Garkalnes novadā

Valsts policija rosina apsūdzēt kādu vīrieti par gāzes uzpildes stacijas operatora nogalināšanu 2018.gadā toreizējā Garkalnes novadā, aģentūru LETA informēja policijā.

3. februārī 15:32

2018.gadā, naktī uz 16.oktobri, policija saņēma izsaukumu par to, ka Garkalnes novadā deg pie automašīnu gāzes uzpildes stacijas blakus esošā tirdzniecības ēka. Ugunsgrēka rezultātā gāja bojā stacijas darbinieks – operators, kurš bija atradies degušajā ēkā, turklāt uzņēmumam tika nodarīts mantisks kaitējums 47 500 eiro apmērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi noskaidroja, ka šo noziegumu, iespējams, izdarījis 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš pazinis bojāgājušo. 2022. gada maijā viņš tika aizturēts.

No sākuma vīrietis apzadzis gāzes uzpildes stacijas tirdzniecības ēku, pēc tam, lai slēptu izdarīto noziedzīgo nodarījumu – zādzību, gāzes uzpildes staciju aplējis ar benzīnu, kā rezultātā no ķermeņa termiskiem apdegumiem iestājās gāzes uzpildes stacijas operatora nāve. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ugunsgrēka brīdī bojāgājušais bija aizmidzis operatora ēkā.

Krimināllikums par šādu noziegumu paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz 20 gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm