Rūpīgi plānots noziegums: kā policija uz karstām pēdām aizturēja veikala zagļus

Makšķerēšanas piederumu veikala īpašnieki no Ziepniekkalna pateicas likumsargiem, kuri brīvdienās drīz vien pēc ielaušanās tirdzniecības vietā aizturēja trīs zagļus un atguva visas paņemtās lietas. Zagļi gan kādu brīdi pacīnījās, līdz nonāca aiz restēm un sabojāja policistu automašīnu.

Veikala “Fishing Discount” īpašniece rāda salauzto sētu, pa kuru, visticamāk, zagļi iekļuva pagalmā, bet nozieguma vietu pameta jau pa citu vietu, bojājot žogu. Veikala telpās garnadži ielauzās caur metāla durvīm, kas šobrīd jau ir aizmetinātas, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos. Dzelzs durvis veda uz veikala noliktavu, bet, tā kā tās neviens ikdienā neizmantoja, priekšā bija sakrautas kastes un skapji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja vietējie saldi gulēja, likumsargi aktīvi strādāja. Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka, iespējams, konkrētais veikals ir zagļu nākamais ķēriens. Trīs noziegumā iesaistītie jau iepriekš bija nonākuši likumsargu redzeslokā. Zagļi bija sakrāvuši savu laupījumu auto un devās prom, un policija sāka pakaļdzīšanos. Ļaundari nereaģēja uz aicinājumu apstāties.

Zagļi izraisīja sadursmi ar policijas automašīnu, pēc tam uzreiz tika aizturēti. Viens no pārkāpējiem bija cietis un nonāca mediķu rokās. Automašīnā tika atrasti divi datori, makšķerēšanas spoles un citas veikalā nopērkamās copmaņu lietas. Nozagto mantu vērtība – aptuveni 3000 eiro. Veikala vadītāja par zādzību uzzināja vien plkst. 6.00 no rīta, kad likumsargi klauvēja pie viņas mājokļa durvīm.

Policijā norāda, ka zagļi savu noziegumu iepriekš jau bija rūpīgi izplānojuši, sagatavojot laužņus un sadalot lomas. Nākamajā dienā tiesa diviem no aizdomās turamajiem piemēroja apcietinājumu, bet trešajam iesaistītajam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, taču viņš atrodas policijas kontrolē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm