tv3.lv

Sagatavojot īpašu somu zādzībai, vīrietis gaišā dienas laikā “aptīra” veikalu

Stipro dzērienu rindas vietējā Ulbrokas veikalā tagad ir manāmi paretinātas. No plauktiem pazudis konjaks, rums un viskijs – grādīgais no dārgo zīmolu gala. Gaišā dienas laikā lielveikalā “paviesojies” kāds vīrietis, kas visdrīzāk jau iepriekš šo konkrēto tirdzniecības vietu bija noskatījis kā savu mērķi. Izliekoties par klientu, viņš devās pie grādīgas dziras plauktiem. Lielā, iepriekš sagatavotā maisā vīrietis sameta konkrētā zīmola pudeles, nesteidzīgi nogāja gar kases zonām un pameta tirdzniecības vietu.

Jāsaka, ka apkalpojošais personāls nevarēja nepamanīt acīmredzamo pārkāpumu un tūlīt par notikušo brīdināja policiju, paši neriskējot ļaundarim stāties ceļā. Pilsētas kameru redzeslokā zaglis iekļuva vairākkārt, pirmo reizi tieši pie izejas. Otrā vieta, kur videonovērošanas centra policisti pamanīja vīrieti ar lielo zilo somu, bija sabiedriskā transporta pietura. Nojaušot, ka drīz zaglis iekāps autobusā, likumsargi rīkojas bez liekas kavēšanās.

Policisti pārliecinājās, ka pie viņa ir veikala darbinieku minētās pazudušās mantas – alkoholiskie dzērieni. No folija izveidotais maiss, kas domāts, lai apmānītu veikala drošības sistēmas, slāpējot svītru koda signālu, nebija vienīgais kas liecināja par aizturētā sagatavotību noziegumam. Vīrietim līdzi bija vēl viena jaka, lai pārģērbtos un pazustu no policistu redzesloka.

Neoficiāli zināms, ka aizdomās turamais cerēja alkoholu realizēt kādā tirgū. Veikala pārstāvji, kuri, visticamāk, tūvākāja laikā varēs preces atgūt, izsaka pateicību likumsargiem par operatīvo rīcību. Veikalnieki norāda, ka ar līdzīgām zādzībām sastapties sanāk visai bieži.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm