Salaspilī gaišā dienas laikā nodur kādu vīrieti

2021. gada 18. augustā 23:40

Asiņains noziegums noticis Salaspilī, kur otrdien, 17. augustā, gaišā dienas laikā nodurts kāds vīrietis, vēsta “Degpunktā”.

Otrdien, 17. augustā, dažas minūtes pēc plkst. 16.00 Salaspils policisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēma vairākus zvanus no Celtnieku ielas 18. nama iedzīvotājiem. Nama pagalmā, iespējams, esot sadurts kāds vīrietis.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi ieraudzīja vīrieti, kurš gulēja asiņu peļķē. Uzreiz ieradās NMPD darbinieki, kuri sāka reanimēšanas pasākumus un medicīniskās palīdzības sniegšanu vīrietim. Tika organizēta liecību savākšana, lai saprastu, kas bijis cēlonis notikušajam un kādi bijuši notikuma apstākļi.

Iedzīvotāji redzējuši neliela auguma vīrieti melnā tērpā, melnā T kreklā, kurš iznācis drīz vien aiz cietušā.

Drīz vien kārtības sargiem izdevies sastapties arī ar daļu kompānijas, kas, kā izrādās, iepriekš malkojusi grādīgos kopā ar sadurto. Viņi apstiprinājuši, ka iepriekš starp vairākiem ballētājiem izcēlies konflikts, kas, iespējams, ir kā saistīts ar vēlāk notikušo asiņaino uzbrukumu.

Viena persona devās prom, un pēc kāda laika, kad alkohola lietošana tika pārtraukta un visas personas izklīda, cietusī persona devās ārā, un, izrādās, ka viņu tur sagaidīja iepriekš aizgājušais kungs, kurš bija dusmīgs uz viņu un ar vairākiem dūrieniem ķermenī nodarīja vīrietim miesas bojājumus.

Valsts policijā stāsta, ka, ņemot vērā noskaidroto informāciju, policija reaģēja un operatīvi – stundas laikā aizturēja vainīgo, aizdomās turēto – 1986. gadā dzimušo personu. Aizturētais pagaidām aizturēts uz 48 stundām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Celtnieku ielas 18. nama iedzīvotāji zina par notikušo, taču runā nelabprāt. Daļa kompānijas šeit redzēta visai regulāri.

“Viņi dzēra te blakus, vienistabas dzīvoklī. Tur jau dzer trīs, četras dienas. Viņš it kā arī bijis. Viņš it kā aizgājis, un tad kāds viņu nodūris. Jau pirms gada bija viens aizvests uz slimnīcu. Iznesa ar nestuvēm. Arī bija sagriezts ar nazi. Policija to visu zina,” pastāstīja vietējā iedzīvotāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm