tv3.lv

Salaspilī uzdarbojas autozagļi – “rūdīti bandīti”

2021. gada 2. martā 21:21

Naktī uz otrdienu, 2. martu, garnadži Salaspilī centušies aizdzīt “Audi A6” markas spēkratu, kas bija novietots daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Zagļus gan kāds iztraucēja vai nobiedēja, jo, par spīti iesāktajam darbam, viņi aizbēga, atstājot pamatīgu netīrību automašīnas salonā.

Tagad Artis un Aļona no Salaspils ir palikuši bez transportlīdzekļa. Par to nakts vidū parūpējās zagļi, kas pamatīgi apstrādāja viņu automašīnu.

“Atslēga nemaz vairs nestrādā. Policija saka, ka viņiem jau ir savas atslēgas, pārkodējuši visu. Ir slēgušies pie datora, pie akumulatora,” stāsta Artis.

Papildus tam viss automašīnas salons ir noklāts ar baltu pulveri. ”Audi A6” īpašniece uzskata, ka viņas spēkratam ķērušies klāt īsti profesionāļi.

Kaut kas noziedznieku ieceri iztraucējis. Šķiet, ka automašīnu pasargāja kāds garāmgājējs vai kaimiņš, kas īstajā brīdī paskatījās pa logu. Pāris visu rītu staigā pa pagalmu un pieskata apskādēto ”Audi”, jo kamēr transportlīdzeklis nav aizvests uz drošu vietu, garnadži var atgriezties un pabeigt iesākto.

Pāris tagad cer uz līdzcilvēku palīdzību un aicina zvanīt, ja redzēts kas aizdomīgs Celtnieku ielas otrā nama pagalmā.

Ar Arti var sazināties, zvanot pa tālr.: 26207150, savukārt policiju var sasniegt pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm