Sāpēs kliegdams, viņš nokrita uz zemes: atklājas jaunas detaļas par vīrieša nošaušanu Muceniekos

Smags noziegums nedēļas sākumā noticis Pierīgā, Muceniekos. Ar šaujamieroci konflikta laikā nogalināts vīrietis. Vai policijai ir izdevies aizturēt slepkavu, un kādi ir uzbrukuma iemesli?

2020. gada 21. oktobrī 21:24

Četri skaļi blīkšķi Jaunceltnes ielas daudzdzīvokļu nama iekšpagalmā Muceniekos darba dienas vakarā iztraucēja vietējo iedzīvotāju mieru. Sākotnēji šāvienam līdzīgos trokšņus neviens neuztvēra pārāk nopietni, taču, pamanot vīrieti, kas sāpēs kliegdams, nokrita uz zemes savā asiņu peļķē, nejaušie aculiecinieki saprata, ka situācija ir nopietna un ir steidzami jāsauc palīdzība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Ropažu novadā sašauts vīrietis; policijai ir aizdomās turamais

Iespējams, dzīvoklis, no kura raidīti šāvieni, atrodas otrās kāpņutelpas pirmajā stāvā. Par to liecina uz grīdas un ārdurvīm atstātās asins pēdas. Reaģējot uz paaugstinātas bīstamības izsaukumu, notikuma vietā drīz vien piestājuši policisti un specvienības vīri, kuri ielauzušies šāvēja miteklī un viņu aizturējuši. Diemžēl cietušā dzīvību mediķiem glābt neizdevās, un viņš gāja bojā.

Neoficiāla informācija liecina, ka aizturētais vīrietis bija stirpā alkohola reibumā. Iespējams, starp viņu un upuri jau dzīvoklī izcēlās konflikts, kas arī izprovocēja turpmākos notikumus ar šaušanu. Kā zina stāstīt mājas iedzīvotāji, tad vīrietim, kurš nogalinājis cilvēku, ir bijušas garīgas novirzes.

Valsts policija šobrīd nevar plašāk komentēt smagā nozieguma apstākļus, vien piebilst, ka apkārtējiem par drošību nav jāuztraucas: “Valsts policija apstiprina, ka 19. oktobrī Ropažu novadā tika sašauts kāds vīrietis. Saistībā ar notikušo Valsts policija vakar aizturēja aizdomās turēto personu. Ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri šobrīd netiks sniegti.”

Vietējie iedzīvotāji, kuri pieraduši dzīvot mierīgā rajonā, šo baiso atgadījumu tomēr uztver ļoti nopietni. “Pie mums ir tik kluss, es brīnos, kā pie mums kāds varēja kādu nogalināt,” saka kāda vietējā iedzīvotāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un galvenais, lai varmāku tomēr oficiāli neatzīst par traku, saka vietējie, citādi pēc ārstēšanas kursa iziešanas viņš drīz vien var atkal nonākt uz brīvām kājām. “Degpunktā” komanda turpinās sekot līdzi notikumu turpmākajai virzībai.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm