Sarkandaugavā nenoskaidroti ļaundari ar, iespējams, pneimatisko ieroci šāvuši uz cilvēkiem

Rīgā, Sarkandaugavā, pie vienas no daudzstāvu mājām vietējie iedzīvotāji pamanījuši kādu kompāniju ar, iespējams, pneimatisko ieroci, kas tika likts lietā. Neviens nav nopietni cietis, tomēr lodītes sabojājušas apģērbu, bet kāda sirmgalve tikusi pie ziluma.

Pirms kāda laika vienā no sociālās tīklošanās vietnēm jauns vīrietis jautāja kaimiņiem, vai viņi nav pamanījuši, kas ar pneimatisko ieroci šauj uz cilvēkiem Viestura prospekta 55. mājas apkārtnē. Komentāros vīrietis atklāj, ka nesen pa ķērienam gudriniekam ar ieroci pagadījies nepilngadīgs zēns: “Problēma, ka cilvēks [skolnieks] uzreiz nepamanīja, kas noticis. Paveicās, ka bija ziemas bikses un ķermeni nesasniedza. Atradām četrus caurumus biksēs un divas svina lodītes oderē.”

Ar savu pieredzi komentāru sadaļā dalās arī citi apkārtnē dzīvojošie: “Pirms Jaunā gada manai vecmāmiņai iešāva rokā tieši pie 55. mājas – bija zilums un lodītei raksturīgs nospiedums. Tika izsaukta policija. Viņi pieņēma mūsu iesniegumu, bet viņi nemeklēja šāvēju.”

“Degpunktā” devās uz Sarkandaugavu paši, lai apjautātos vietējiem, kas tad tur īsti notiek. Sastapām dažus iedzīvotājus, kuri bija gan redzējuši vīriešus ar ieroci, gan dzirdējuši savādus trokšņus pa logu.

Likumsargi iesniegumus par šaudīšanos Viestura prospekta apkārtnē pēdējo mēnešu laikā nav saņēmuši un piekodina, ka bez vērības šādas situācijas nedrīkst atstāt.

Valsts policija aicina iedzīvotājus gadījumos, kad tiek fiksēti iespējami likumpārkāpumi vai sabiedriskās kārtības apdraudējumi, ziņot policijai, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm