tv3.lv

Sarkandaugavā sadurtās sievietes dzīvība karājas mata galā. Viņa atrodas mākslīgajā komā

8. marta atskaņas vēl šodien jūtamas Sarkandaugavā. Policistiem jāizmeklē lieta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu kādai 30 gadus vecais sievietei.

Sarkandaugavas mikrorajonā, Sarkandaugavas ielā, ir viens bēdīgi slavens nams, kur policisti spiesti regulāri piebraukāt, lai risinātu dažādus konfliktus. Pēdējais atgadījums fiksēts 9. martā, pēc sieviešu dienas svinībām, kad kāds vīrietis sadūris savu paziņu. Viņa, glābjoties, skrējusi pie kaimiņiem, kas izsaukuši palīdzību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi saka – nepatikšanas jau briedušas 8. martā, kad uzdzīvotāji manīti, streipuļojot pa apkārtni un savā starpā strīdoties. Turklāt sievietes bijušas vismaz divas. Iespējams, izcēlusies greizsirdības scēna.

mājas iedzīvotāja

Viņš bija piedzēries, bet tajā brīdī viss bija normāli. 8. datuma vakarā viņi jau te sēdēja uz palodzes piedzērušies lupatās. Ar viņu bija viņa vecene, bijusī cietumniece. Acīmredzot, viņi ar kādu saķērās un to jauno meiteni sadūra.

Citi apkārtējie saka – ja ne šis gadījums, tad agri vai vēlu notiktu kaut kas cits – tikpat briesmīgs. Bieži no kaimiņu dzīvokļa bija dzirdamas skaļas balsis.

mājas iedzīvotāja

Viņš ļoti bieži pret viņu rupji izturējās. Kad mēs kāpām pa trepēm, varēja dzirdēt, ka viņš rupji lamājās, teica, lai viņa iet.

Degpunktā: Atļāvās vaļības?

Jā, šis cilvēks ir ne reizi vien sodīts, viņš ir recidīvists, no viņa to varēja gaidīt.

Kaimiņiene piebilst, ka arī pati reiz cietusi no uzbrucēja rokas – palikusi bez telefona, kuru ar policijas palīdzību vēlāk gan izdevies atgūt. “Es ar viņu komunicēju, reiz viņš man uzbruka, gribēja telefonu nozagt, sanāca tā, ka viņš paslēpās dzīvoklī un man nācās nedaudz paklauvēties, lai atver. Neviens vaļā nevēra, es izsaucu policiju,” stāsta savulaik cietusī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija atbrauca un pateica, ka esmu dzērusi, kad būšu skaidrā, lai nāku uz iecirkni rakstīt iesniegumu.

Šobrīd pret aizdomās turamo savākti pietiekami daudz pierādījumi, lai lieta nonāktu līdz loģiskam iznākumam. Arī viņš pats vairs neliedzas.

Tagad aizturētajam jācer, ka sadurtā sieviete izķepurosies, citādi viņš var saņemt daudzus gadus aiz restēm. Šobrīd, kā policijai ziņojuši ārsti, 30 gadus vecās pacientes dzīvība karājas mata galā, jo nazis skāris sirdi. Cietusī tiek uzturēta mākslīgajā komā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm