tv3.lv

“Sit logus, pārdozē un kāds nomira…” Bolderājas iedzīvotāji izmisumā – viņiem kaimiņos jau gadiem dzīvo narkomāni

Vairāki Bolderājas iedzīvotāji iedzīti izmisumā, jo viņiem kaimiņos jau gadiem ilgi perinās narkomāni.

Šonedēļ raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par pagalam nelaimīgiem mājas iedzīvotājiem Bolderājā, Tekstilnieku ielā 5. Ēkā jau gadiem ilgi mitinās narkomāni. Turklāt bēdīgi slavenajā miteklī šonedēļ noticis ugunsgrēks un tas kaimiņiem bijis pēdējais piliens, viņi nolēmuši rakstīt domei iesniegumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Regulāri tika sisti logi, kad viņam bija nepieciešama deva… viņš dauzījās trepēs, sita pa sienām. Pie tā visa te pastāvīgi staigāja dažādi “pasažieri”. Varbūt pēc devas, pastāvīgi te dūrās vai vēl kaut ko. Mēs regulāri saucām ātras palīdzības brigādes, jo bija pārdozēšanas gadījumi. Man liekas, ka pirmajā stāvā kāds arī nomira. Pēc tā gadījuma mēs sapratām, ka mūsu stāvs nav drošībā un pieņēmām lēmumu, ka liksim durvis,” par piedzīvoto stāsta Bolderājas iedzīvotāja.

Tāpat iedzīvotāja min: “Pie visiem namu apsaimniekotājiem kuri mums ir bijuši, viņiem vienmēr bijs parāds. Es nesaprotu, kāpēc namu apsaimniekotājs nerisina problēmu. Kapēc nevar iedot šo dzīvokli normāliem cilvēkiem, nevis šitiem? Tagad pilsētai ir problēmas, jo dzīvokli jāremontē. Dzīvoklis atrodas ļoti bēdīgā stāvoklī.”

Pašvaldībā mierina,-  iesniegums vairs nav jāraksta. Nelabvēlīgie īrnieki no mājas tiks izlikti. Paradoksāli gan ne par aorkotiku lietošanu un dedzināšanām, bet gan par parādu nemaksāšanu. Ja pārējie iedzīvotāji no problēmu sākuma būtu bijuši aktīvi, situācija tik tālu nenonāktu. Diemžēl iesniegumu nav bijis un tāpēc arī nav sekojusi aktīva pašvaldības rīcība.

Konkrētā situācija noteikti ir aktuāla vēl daudzās mājās, kurās ir dzīvokļi, kas nav privatizēti. Pašvaldība aicina cilvēkiem rakstīt sūdzības, protams, ja tās ir pamatotas.

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm