“Skaidrs, ka cukuru šādās karotēs nekausē.” Vecmīlgrāvī divi kungi zem likumsargu kamerām kausē narkotikas

Diviem vīriešiem Vecmīlgrāvī vakarnakt šķita, ka viņu pašizdomātā biznesa shēma darbojas un satraukumam nav pamata. Tomēr ne viss bija tik labi pārdomāts, un vīriešus pievīla vien mazs sīkums, vēsta “Degpunktā”.

Pilna laika un servisa mobilais apkalpošanas punkts. Piebraucot un iedodot. Šāda atziņa rodas, vērojot, kā divi kungi “Audi” markas spēkratā steidzīgi ierodas pie kādas mājas Skuju ielā, nejauši apstājas zem video novērošanas kameras un sāk sagatavot narkotikas kādam vīrietim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

“Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pievērsa uzmanību attiecīgajam auto, un, pavēršot kameru pret auto, bija ļoti labi redzams, ka vīrietis izvelk karoti un šķiltavas un sāk kaut ko karsēt. Tā kā cukuru parasti nekausē šādās karotēs, bet gan narkotikas uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā RPP ekipāža.”

Brīdī, kad potenciālais lietotājs bija uzņēmis laimīgo devu, viņš devās prom, savukārt jauno ķīmijas speciālistu viņa šoferis sāka vest prom, centra virzienā. Rīgas Pašvaldības policijas likumsargi biznesmeņus apturēja uz Mīlgrāvja tilta.

Tā kā blakussēdētājs likumsargiem nevēlējās atzīt, kas tad bija tās darbības, ko viņš izpildīja Skuju ielā, policisti pieņēma lēmumu pārbaudīt šaubīgā blakussēdētāja mantas.

Tomēr blakussēdētāja makā policisti atrada maisiņu ar baltu pulverīti. Sākumā vīrietis centās iestāstīt, ka to atstāja kungs, kurš izkāpa Skuju ielā, tomēr pēcāk atzina, ka tas esot kokaīns.

“Vēl kaut kas ir, nav? Nav! Ko jūs tur? Vienkārši pakaļ aizbraucāt? Aizbraucām pie džeka… Ar šito čali? Nu jā, un viņš uzcienāja ar šo paku. Ar to maisiņu. Pirkāt kur, Vecmīlgrāvī? Mēs aizbraucām tur, papļāpāt. Viņš no “dzimenes”, vai no kaut kādiem svētkiem nāca. Tur, Vecmīlgrāvī, tevi sacienāja? Nu viņš atstāja mašīnā. Tas čalis? Jā. Vai arī viņš tev pārdeva? Nē!” risinājās likumsargu un vīrieša saruna.

Drīz vien notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas likumsargi. Par lielu pārsteigumu, narkotikas nebija vienīgais nelikumīgais priekšmets, kuru biznesmeņi vadāja līdzi – vēl bija nereģistrēts gāzes ierocis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas likumsargi veica arī vadītāja reibuma pārbaudi. Tas neapstiprinājās, līdz ar to pret šoferi likumsargiem pretenziju nebija. Visa pārkāpumu buķete būs automašīnas pasažierim – par narkotisko vielu glabāšanu un nereģistrēto gāzes ieroci.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm