tv3.lv

“Skatījās, skatījās, kamēr iepatikās.” Nakts aizsegā slēgtā autostāvvietā Upeslejās uzdarbojušies zagļi

Upesleju iedzīvotāji meklē zagļus, kas iekļuvuši slēgtā teritorijā un apskādējuši automašīnas. Nakts aizsegā tika izņemti vairāki lukturi, taču novērošanas kameru video ierakstos tumšie stāvi redzami visai neskaidri. Tas nemazina cietušo cerības, ka kāds garnadžus atpazīs.

Upesleju ciemā Zahārija Stopija ielā ierīkotas garāžas un maksas stāvvieta ar nožogojumu. Automašīnas uzrauga apsargs, kura būdiņā ekrānos redzami novērošanas kameru ieraksti. Par spīti tam, diviem vīriešiem izdevās izdemolēt vairākus auto, izraujot tiem gaismas lukturus. Video kadros redzams, kā zagļi tika noslēgtajā teritorijā.

“Tur jau tās mašīnas pie žogiem stāv gadiem. Skatījās, skatījās, kamēr iepatikās kaut kas. Signalizācija jau tagad ir katram otrajam, ja ne katram. Es domāju par tiem sargiem – viņiem ir video, kas redzams no sargu būdas,” teic garāžas īpašnieks Ivars.

Vietējie stāsta, ka apkaimē sen nav dzirdēti gadījumi par lukturu zādzībām. Tas nenotiek bieži, un šī epizode ir kā atgādinājums automašīnu īpašniekiem būt modriem.

Apsargs Zigurds nestrādāja naktī, kad stāvvietā notika zādzība. Viņam par notikušo pastāstīja kolēģis, bet risinājumu uzraudzības problēmai rast būs grūti. Apsargs norāda, ka kustība šajā vietā notiekot nepārtraukti un šo to monitorā varot redzēt, taču ne visu.

Ikviens, kurš nojauš, kas ir video redzamie zagļi un var sniegt likumsargiem noderīgu informāciju, ir aicināts zvanīt policijai pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm