tv3.lv

Smagi piekāva un pārbrauca pāri ar auto: Ēdolē notikusi nežēlīga jauna vīrieša slepkavība

Iespējams, viena no pēdējā laikā nežēlīgākajām slepkavībām piedzīvota Kuldīgas novadā, Ēdoles ciema pievārtē. Uz viena no meža ceļiem atrasts sakropļots jauna vīrieša līķis.

2021. gada 27. janvārī 21:07

Nelielajā Ēdoles ciematā vietējie nespēj aizmirst pagājušās nedēļas skaļo atgadījumu, kur traģiskajos apstākļos dzīvību zaudēja 23 gadus vecs vīrietis. Kā skaudrs atgādinājums smagajam noziegumam ir balto krizantēmu pušķis, sēru sveces un asiņu peļķe kāda meža ceļa malā. Ziņas par jaunā vīrieša nāvi apkārtnē dzīvojušajiem liek sastingt šausmās, jo, pēc aculiecinieku teiktā, bojāgājušā ķermenis bija pamatīgi sakropļots. Kāds garāmbraucējs mirstīgas atliekas atrada uz ceļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta vietējie, liktenīgajā dienā jaunais vīrietis bija devies uz ballīti, kuru rīkoja viņa draugi, gandrīz visi bija vienaudži. Daļa no Ēdoles, daļa bija ciemiņi no Ventspils. Kādam no kompānijas esot svinēta jubileja. Vairāki cilvēki bija pulcējušies privātmājā, dažu kilometru attālumā no Ēdoles centra. Vietējie, kas labi pazina noslepkavoto, atceras, ka mēģinājuši viņu atrunāt no došanās uz svinībām, jo visai īpatnējs šķitis ballītes dalībnieku loks. Kāds iedzīvotājs norāda, ka šiem cilvēkiem jau bijusi vēsture ar narkotiku lietošanu, kā arī dažādiem konfliktiem.

Pēc neoficiālām ziņām, ballītes laikā jauno vīriešu starpā izcēlies konflikts, kas pārrauga asiņainā kautiņā. Upuris esot smagi piekauts, turklāt vēlāk viņam pāri pārbraukts ar vieglo automašīnu.

Šobrīd tiek pieļauts, ka jauno vīrieti aukstasinīgi noslepkavojuši vismaz divi pāridarītāji no iepriekš minētās kompānijas, bet ar spēkratu pāri upurim pārbraukts, lai viņu piebeigtu. Ēdoles iedzīvotāji šobrīd cer uz policistu profesionālu rīcību. Likumsargi apgalvo, ka pie smagā nozieguma izmeklēšanas tiek intensīvi strādāts.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, un no pirmās dienas līdz šodienai un turpmāk likumsargi veiks aktīvu izmeklēšanu kriminālprocesā.

“Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas divas personas, un policija tiesai lūdza piemērot vīriešiem drošības līdzekli – apcietinājumu. Tiesa šo prasību apmierināja, un vīrieši atrodas apcietinājumā. Ņemot vērā, ka informācijas apjoms ir liels un katru dienu tiek iegūti jauni pierādījumi, policija šobrīd izmeklēšanas interesēs nevar komentēt notikušā apstākļus. Tāpat ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu vīrieša nāves iemeslu, kas arī būs zināms pēc eksperta atzinuma saņemšanas,” teiks Valsts policijas paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi piebilst, ka iespēja plašāk informēt sabiedrību par notikušo būs vēlāk, kad kriminālprocess tiks sagatavots nodošanai prokuratūrā. “Degpunktā” turpinās sekot līdzi šā nozieguma izmeklēšanai.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm