Spraigi mirkļi Āgenskalnā: nejaušs garāmgājējs “aizņemas” telefonu un metas bēgt

Galvaspilsētā izvietotās video kameras iepretim Āgenskalna tirgum nesen piefiksējušas kādu nejaušu tikšanos.

2019. gada 20. novembrī 21:53

Pie diviem vīriešiem pienācis kāds vīrietis un uzsācis sarunu. Lai arī nav skaidrs, ko vēlas tumšajā jakā ģērbtais vīrietis, viņa pārliecināšanas spējas ir pietiekami spēcīgas, lai abi pārējie uzkavētos. Nav zināms, ko kompānija pārrunā, taču drīz vien saruna izvēršanas par “sapīpēšanu”, bet vēl dažas minūtes vēlāk atnācējam pat izdodas “aizņemties” telefonu, lai kādam piezvanītu. Un te nu pēkšņi – mierīgā saruna izvērtusies par spriedzes pilniem mirkļiem. Jauneklis sagrābis svešo telefonu un devis kājām ziņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem izdevies izturēt telefona zagli. Tas bija kāds 29 gadus vecs vīrietis. Policisti viņa kabatās atrada nolaupīto telefonu.

Turpmākajās sarunās aplaupītais vīrietis un viņa paziņa atklājuši, ka viss sācies ar to, ka pretimnācējs lūdzis izsaukt taksometru. Kad tas izdarīts, viņš turpinājis sarunu un dažas minūtes vēlāk pierunājis cietušo iedot telefonu, lai viņš it kā varētu piezvanīt draudzenei. Pēcāk vīrietis paķēris telefonu un meties bēgt.

Kad ļaundaris saslēgts roku dzelžos un iesēdināts aiz restēm, likumsargi visus šajā incidentā iesaistītos nogādājuši Valsts policijas Zemgales iecirknī.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm