tv3.lv

Talsu pusē policija uzgājusi marihuānas audzētavu

Talsu novada Balgales pagastā kādās mājās ieradās divas personas maskās un nodarīja miesas bojājumus vīrietim, šīs mājas iedzīvotājam, kā arī nolaupīja marihuānu un pneimatisko šaujamieroci, atklāj Valsts policija.

2019. gada 22. februārī 10:32

Veicot notikuma vietas apskati, atklājās, ka viena telpa minētajā mājā ir ierīkota kā marihuānas audzētava.

Policijas darbinieki no šīs telpas izņēma marihuānas audzēšanas ierīces un 16 marihuānas augiem līdzīgus stādiņus, kā arī augu sēklas. Par minēto faktu tika uzsākts kriminālprocess par marihuānas audzēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpinot veikt neatliekamās izmeklēšanas darbības, noskaidrots, ka viena no personām, kas 12. janvārī veica laupīšanu, uzturas Ventspilī, kādā privātmājā. Policijai šai vietā veicot kratīšanu, izņemti 43 izžāvēti marihuānai līdzīgi augi, sasmalcināta marihuānai līdzīga viela,  kā arī nolaupītie priekšmeti un lietiskie pierādījumi par laupīšanas fakta veikšanu. Kopumā izņemti 510g marihuānas.

Saistībā ar šo notikumu policijā ir uzsākti kopumā trīs kriminālprocesi – par laupīšanu, par marihuānas audzēšanu, kā arī par narkotisko vielu glabāšanu. Tika aizturētas trīs personas – 1979. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir ticis sodīts, viņam piemērots drošības līdzeklis  – apcietinājums, ka arī  1996. un 2000. gadā dzimuši vīrieši, kuriem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Izmeklēšanas gaitā ir noskaidrots, ka laupītāju mērķis bija iegūt savā īpašumā izaudzēto marihuānu un, iespējams, realizēt to.

Izmeklēšanas darbs uzsākto kriminālprocesu ietvaros turpinās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm