“Es tevi atceros!” Policisti nejauši notver vīrieti, kurš 10 gadus izvairījies no cietuma

Kādam vīrietim 10 gadus izdevies veiksmīgi bēguļot no policijas un izvairīties no apcietinājuma. Taču nesen viņš sevi nodevis ar pavisam muļķīgu pārkāpumu un nokļuvis policistu redzeslokā.

2018. gada 6. martā 21:02

Pievakarē reģionālās pašvaldības policijas darbinieki piestājuši pie kāda daudzdzīvokļu nama Baložos, kur pie iedzīvotāju automobiļiem labu brīdi grozījušies divi aizdomīgi vīrieši. Tie klaigājuši, raustījuši spēkratu durvis un vēlāk, nezināmu motīvu vadīti, apspļaudījuši vairākus auto. Policistu ierašanās brīdī abi nekur tālu nebija tikuši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti ar abiem vīriešiem veikuši ilgstošas pārrunas. Tā kā to laikā neko vairāk par nesakarīgu runāšanu no abiem nav izdevies dzirdēt, policisti aizturētos nogādājuši tuvējā Valsts policijas iecirknī, kur vienam no aizturētajiem vairs nav atlicis nekas cits, kā mest bravūru pie malas – viņš 10 gadus bija izvairījies no apcietinājuma un nu nonācis policijas iecirknī.

Kā informē Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, policijas darbinieki vīrieti atpazinuši, kā personu, kas pirms vairākiem gadiem ir paveicis daudz noziegumus – tai skaitā bija vainojams zādzībās, kas notikušas tirdzniecības centros, ar automašīnu izraujot no tiem bankomātus.

Neņemot vērā to, ka pats vaininieks bija veiksmīgi aizlaidies, jau pirms daudziem gadiem notikusi tiesa, kurā vīrietim piemērots astoņus gadus ilgs cietumsods. Tas nozīmē, ka, pat neskatoties uz veiksmi un 10 gadiem brīvībā, aizturētā tālākais ceļš ved taisni uz cietumu.

 

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm