Teikā no auto nozog instrumentus; īpašnieks aicina atsaukties aculieciniekus

Likumsargi uzsākuši kriminālprocesu par zādzību, kas brīvdienās paveikta Rīgā, Teikā, – nozagti vairāki instrumenti, vēsta “Degpunktā”.

Naktī no piektdienas, 23. septembra, uz sestdienu, 24. septembri, pie Arta mājām Brīvības ielā 352 novietoto “Renault” busiņu “aptīrīja” zagļi, kas, visticamāk, bija izvēlējušies vīrieša spēkratu, zinot, ka tajā atrodas vērtīgi instrumenti.

Artis, kurš meklē nozagtās mantas, stāsta, ka no rīta, nonākot pie sava spēkrata, secinājis – kravas busiņam durvis mazliet paveiktas un paveikta zādzība – nozagti viņa instrumenti. Apskatot busiņu, Artis secināja, ka gandrīz viss svarīgākais, kas ir nepieciešams darbam, bija nozagts.

Netālu no vietas, kur tika nolikts auto, stāv arī būvmateriāli, kas paredzēti daudzstāvu mājas renovācijai. Pie tiem izvietotas arī videonovērošanas kameras, kas piefiksējušas zādzības brīdi.

Pagaidām Artis izmeklēšanas nolūkos sīkāku informāciju neatklāj, bet lūdz būt vērīgiem tiem, kas plāno iegādāties instrumentus. Varbūt kādu no viņa mantām vēl izdodas atgūt. Paņemto lietu saraksts ir gana garš – urbjmašīnas, skrūvmašīnas, divi fleši, figūrzāģis un vēl šis tas ap 2,5 tūkstošiem kopējā vērtībā. Nozagtajos koferos iekšā bija arī aksesuāri un viss pārējais nepieciešamais.

Ja kādam no jums ir kāda noderīga informācija, kas palīdzētu izmeklēšanai vai kaut kur pamanāt sižetā redzētos instrumentus, sazinieties ar Arti pa tālruni 23477224 vai zvaniet likumsargiem pa telefonu 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm