tv3.lv

Tiešraides arhīvs: policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu Stopiņu pusē

Saistībā ar trešdienas vakarā notikušo laupīšanu Stopiņu pusē, teritorijā starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga”, uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Šobrīd iespējamie vainīgie vēl nav aizturēti, bet likumsargu rīcībā ir iegūta izmeklēšanai nozīmīga informācija.

2021. gada 8. aprīlī 13:57

Kā žurnālistiem preses brīfingā atklāja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Kaspars Briedis, vērienīgajā laupīšanā Stopiņu novadā cietušajam uzbrukts ar asaru gāzi un nodarīti miesas bojājumi, lai tiktu pie naudas un materiālajām vērtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā teica, ka aplaupīta persona, no automašīnas salona nolaupīta ievēroja naudas summa un lielas materiālās vērtības, nodarīti miesas bojājumi cietušajam, kas nebija tik būtiski, lai vērstos pie mediķiem. Uzbrukumā izmantota arī asaru gāze.

Laupītāji bijuši trīs vīrieši, kas bija ģērbti tumšās drēbēs, izmantojuši deguna un sejas masku. Notikuma vietu pameta, iespējams, tumši zilā vai melnā “Audi”. Vainīgie notikuma vietu pametuši lielā ātrumā pa Juglas ielu, virzienā uz Brīvības gatvi.

Cietušajam nodarīto zaudējumu apmēru izmeklēšanas interesēs policija šobrīd atklāt nevar, taču ar lielveikalu darbu laupījums neesot saistīts. Nav precīzi zināms, vai tieši konkrētajam noziedzīgajam nodarījumam laupītāji bija gatavojušies.

Video: policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu Stopiņu pusē

Policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga” Sākums 14:00.

Vakar, 7. aprīlī, ap pulksten 16.25 Valsts policijā saņemta informācija, ka Stopiņu novadā, stāvlaukumā pie lielveikala “IKEA” notikusi laupīšana, kurā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri vakar laika posmā no pulksten 16.20 līdz 17.30 atradās veikals “IKEA” teritorijā un Juglas ielā virzienā līdz Brīvības gatvei.

Posted by tv3.lv on Thursday, April 8, 2021

Iepriekš jau vēstīts, ka trešdien, 7.aprīlī, ap pulksten 16.25 policijā saņemta informācija, ka teritorijā starp lielveikaliem “IKEA” un “Sāga” notikusi laupīšana, kurā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri trešdien laika posmā no plkst. 16.20 līdz plkst. 17.30 atradās veikals “IKEA” teritorijā un Juglas ielā virzienā līdz Brīvības gatvei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm