tv3.lv

Traģiskā nāve Aizkrauklē: 54 gadus vecā sieviete noasiņojusi pēc pudeles brāļa dūriena artērijā

Cilvēks, kuram ir ieradums jebkurā konflikta situācijā ķerties pie naža, nav īsti normāls – tā par nesen notikušo situāciju, kas beidzās traģiski, proti, ar kādas 54 gadus vecas sievietes mokošu nāvi, izsakās viens no vietējiem iedzīvotājiem, kas ir labs paziņa nu jau aizturētajam vīrietim. Asiņainie notikumi risinājās divstāvu mājas otrajā stāvā. Minētā sieviete atnāca ciemos pie sava kaimiņa, abi kopā atpūtās un izklaidējās, lietota arī grādīgā dzira. Pasēdēšanas laikā kaimiņi sastrīdējās. Par ko, nav zināms, taču pudeles brālis neļāva sievietei oponēt un ķērās pie aukstā ieroča.

“Viņai esot iedūruši kājā un artērijā trāpījuši. Es godīgi pasaku, nezinu [kāds cēlonis]. Ja godīgi, es neticu, ka Ļoha to izdarīja,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Sievietei bija nepieciešama tūlītēja mediķu palīdzība. Ātro palīdzību izsauca pats uzbrucējs, bet nav zināms, vai viņš to izdarīja uzreiz pēc miesas bojājumu norādīšanas vai tomēr nolēma nogaidīt, tādējādi liekot cietušajai noasiņot. Kad pie mājas piesteidzās ārsti un likumsargi, jau bija par vēlu glābt ievainotās dzīvību.

“Kamēr atbrauca, kamēr šo, to. Viņa jau viss [mirusi]. Nē, [tas, kurš to izdarīja, nav agresīvs], normāls cilvēks, vienkārši tā trāpīja. Tā Inta pati jebkuru varēja novest. It īpaši, kad piedzērusies. Tāda neadekvāta sieviete. Visu laiku kliedza, ārdījās. Viņš 100% negribēja viņu nogalināt. Trāpīja artērijā. Gan jau pabiedēt gribēja,” stāsta kaimiņi.

Policijā notikušo izmeklē, un šis incidents tiek traktēts kā tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšana, kas vainīgā neuzmanības dēļ noveda līdz cietušās nāvei. Likumā par šādu noziegumu paredzēts cietumsods uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa

“Policijā ir sākts kriminālprocess. Nākamajā dienā aizdomās par minētajā noziedzīga noradījuma izdarīšanu tika aizturēts 1979. gadā dzimis vīrietis. Viņš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, kā arī ir bijis tiesāts par dažāda rakstura noziedzīgiem noradījumiem. Aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Šobrīd izmeklēšana turpinās un ir nozīmētas ekspertīzes.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Aizkrauklē par sievietes nāvējošu saduršanu apcietina vīrieti

Smags noziegums paveikts arī Ludzas pusē. Tur divi vīrieši kopīgas iedzeršanas laikā sastrīdējās un konfliktu nolēma risināt ar nazi. Viens no skandalētājiem guva vairākus naža dūrienus ķermenī un no gūtajām traumām gāja bojā. Uzbrucējs nolēma padoties, pats izsauca mediķus un policistus, un turpat notikuma vietā arī tika aizturēts. 39 gadus vecajam vīrietim tiesa jau piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm