tv3.lv

Tramvaja pasažieri aiztur viltus kontrolieri

Kādam pusaudzim būs jāstājas tiesas priekšā par lēmumu savdabīgā veidā “pajokot”, uzdodoties par “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta biļešu kontrolieri, vēsta “Degpunktā”.

2020. gada 8. decembrī 23:20

Jauneklis izgatavojis “Rīgas satiksmes” kontroliera apliecībai līdzīgu dokumentu un sabiedriskajā transportā uzdevies par kontroles dienesta darbinieku. Drīz vien jaunietis sastapties ar bariņu vīriešu, kuri sapratuši, ka ar šo kontrolieri kaut kas nav kārtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikai dažas minūtes pirms ikvakara “Degpunktā” galvaspilsētas policisti saņēmuši izsaukumu uz Iļģuciemu, kur pasažieri sabiedriskajā transportā aizturējuši kādu jaunekli, kurš uzdevies par “Rīgas satiksmes” kontrolieri. “Notikuma vietā tika sastapti trīs pasažieri, un šis te jaunais vīrietis, kuram blakus uz zemes mētājās diezgan līdzīga “Rīgas satiksmes” kontroles darbinieka apliecība,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Aculiecinieki jaunieti vairākas reizes redzējuši, iekāpjot sabiedriskajā transportā. Pats jaunais vīrietis ar viltus apliecību apgalvojis, ka neesot nekāds krāpnieks, un lūdzies ļaut viņam visu paskaidrot.

Viens no policijas inspektoriem turpinājis sarunu ar lieciniekiem, savukārt otrs inspektors kopā ar acīmredzami satraukto aizturēto devies ārā.

“Es saprotu, ka esmu vainīgs, bet es nevienu neesmu piemānījis. Neko neesmu… Es vienkārši gribēju, kā lai to pasaka… Gribēju vienkārši izjokot cilvēkus. Tikai iekāpt iekšā, nopīkstināt savu talonu un lai cilvēki parāda… Es paņemšu,” stāstīja viņš.

Lai arī pats jauneklis apgalvoja, ka viņa nodomi bijuši pavisam nevainīgi, acīmredzot viņš tomēr skaidri apzinājās, kādās nepatikšanās iekūlies. Tāpēc sākotnēji stāvējis it kā nekas nebūtu noticis, pēkšņi sāka skriet, līdz policisti bija spiesti viņu apturēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vairāk par diviem metriem viņam neizdevās noskriet, jo darbinieki viņu mirklī noķēra. Šajā gadījumā, ņemot vērā pārkāpumu, jaunais puisis nogādāts Valsts policijā un noskaidrots, ka viņam ir tikai 16 gadu,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Pret jaunieti tika uzsākts Kriminālprocess par dokumentu viltošanu. Attiecīgi noskaidrots, ka viņš rīkojies huligānisku motīvu vadīts – dokumentu izgatavojis, kā pats izteicies, “prikolam”, un viņam neesot bijis nodoms gūt materiālu labumu. Tā rezultātā jaunietim iestāsies Kriminālatbildība, kas var atspoguļoties visās viņa turpmākajās dzīves gaitās, jo šāds nodarījums nekur nepazūd un var pēc tam ietekmēt turpmāko karjeru un dzīvi kopumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm