tv3.lv

Ugunsgrēks nopostīja visu dzīvojamo ēku. Divi brāļi tagad saka lielu paldies labdariem, kas palīdzēja

Lai cik būtu grūti pārvarēt lepnumu un lūgt palīdzību, ir brīži, kad bez cilvēku atbalsta spert soļus uz priekšu ir teju neiespējami. Šī ir iespēja pateikties “Degpunktā” skatītajiem, kuri snieguši nenovērtējamu palīdzību diviem brāļiem no Lažas pagasta. Vēl nesen abus satikām brīdī, kad viņiem nācās pārcilāt krāsmatas un cerēt, ka gruvešos atradīsies kāda liesmu neskarta piemiņas lieta.

2017. gada 17. maijā 22:16

Kamēr uz plīts sildās pašu gatavotas desiņas un krūzēs dziest kafija, Guntis un Andris dalās atmiņās par janvārī piedzīvoto ugunsgrēku. Salīdzinot ar pagājušo reizi, kad tikāmies Ģibortu mājās, brāļi visās lietās mēģina saskatīt labo, jo četru mēnešu laikā viņu dzīve mainījusies par 180 grādiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pateicoties ziedotāju atsaucībai, labdarības fondam “Pēc ugunsgrēka”, darbīgajiem radiem un draugiem, dažu mēnešu laikā liesmu izpostītās ēkas vietā tapusi jauna māja, kuru brāļi ar lepnumu izrāda gan “Degpunktā” komandai, gan labdarības fonda pārstāvjiem.

Lielu prieku abiem sagādā kārtīga izgulēšanās. Aukstās ziemas naktis Guntis ar Andri, kā paši saka, pārlaida “glābšanas riņķī” – vagoniņā, tomēr tajā nekāds saldais miegs nebija.

Kopā tika saziedots 3541 eiro, kas palīdzēja segt apmēram trešdaļu no visiem celtniecības izdevumiem. Šodien brāļi vēl tika pie ledusskapja, televizora, gāzes plīts, dūmu detektoriem un citām saziedotajām mantām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm