Uz ceļa Zemgalē šoferim izliek lamatas; cietušais brīdina pārējos autovadītājus

Kāds autovadītājs vēlas brīdināt plašāku sabiedrību par nekrietnu rīcību, izliekot lamatas uz kāda autoceļa Zemgalē, kamdēļ pārdūris sava spēkrata riepas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Trešdien, 11.novembrī, no rīta uz autoceļa Pūre-Auce-Grīvaiši šoferis Gvido kļuva par ļauna joka upuri. Šosejas līkumā kāds uz ceļa bija nolicis metāla dzelkšņus, turklāt ķērāju laikus pamanīt praktiski nebija iespējams. Pa gabalu tas izskatījies kā dubļi, kas izkrituši no lauksaimniecības tehnikas riepu protektoriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tad, kad piebraucu un biju jau par tuvu, lai varētu nobremzēt faktiski, izrādījās, ka tie ir mērķtiecīgi aptuveni metru, varbūt nedaudz garāki – kādi metru divdesmit gari, sametināti armatūras stieņi, uz kuriem virsū bija vairākās vietās tādas plāksnes un uz katras plāksnes bija divi līdz četri tādi nospicēti aptuveni četrus centimetrus gari stieņi piemetināti. Nē, nu nostrādāts ļoti akurāti, tur var redzēt, tas nav puiku darbs,” piedzīotajā dalās Gvido.

Gvido pārdūris divas riepas tāpēc bijis spiests saukt evakuatoru. Informēta arī policija, kas nu meklē vaininieku, lai sauktu viņu pie atbildības.

“Tas kā minimums ir huligānisms,  visticamākais, šādā veidā var arī apturēt kādu automašīnu, ja tāds ir mērķis, bet nu lauks bija klajš, neviens cits cilvēks tur nebija, tā kā grūti spriest, bet, pēc visa spriežot, tāda apzināti ļaunprātīga rīcība,” secina cietušais.

Turklāt šādai rīcībai varēja būt ļoti bēdīgas sekas, jo aiz Gvido braukuši ceļu strādnieki, kas veduši piekabē nelielu traktoru. Gvido paspējis pabrīdināt tuvojošos spēkratu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm