Vairākās kratīšanās Latgalē atrod nelikumīgi ražotu alkoholu, tabakas izstrādājumus un degvielu

Pagājušajā nedēļā policija vairākās kratīšanās Latgalē atradusi nelikumīgi ražotu alkoholu, tabakas izstrādājumus un degvielu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

2021. gada 12. augustā 17:30

Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības Krāslavas novadā, noskaidroja 1980. gadā dzimuša vīrieša saistību ar akcizēto preču nelikumīgu apriti. Kratīšanā tika izņemti 800 litri brāgas un 94 litri kandžas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 221.panta 1.daļu par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, Daugavpils novadā pie 1973. gadā dzimuša vīrieša atrada 850 litrus dīzeļdegvielas.

Šajā gadījumā sākta administratīva lietvedība par nelikumīgas dīzeļdegvielas glabāšanas faktu.

Tāpat Kriminālpolicijas biroja amatpersonas operatīvo pasākumu laikā Daugavpilī noskaidroja 1977. gadā dzimuša vīrieša saistību ar akcizēto preču nelikumīgu apriti, kā rezultātā tika izņemti 8180 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes marķējumu un 2400 cigarešu bez akcīzes marķējumu, ka arī 9200 eiro skaidrā naudā, kas, iespējams, iegūta nelegālā ceļā.

Vīrietim draud kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 221. panta 1. daļu, kā arī pēc saskaņā ar 195. panta 1. daļu par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu vai citas mantas legalizēšanu, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm