tv3.lv

Valsts policija aizturējusi automašīnu lukturu zagļus

Šonakt, 17. novembrī, Valsts policija aizturēja divus vīriešus par lukturu zādzībām no automašīnām “Volvo”, liecina VP ieraksts “Facebook”.

2020. gada 17. novembrī 14:26

Šā gada 17. novembrī ap plkst. 01.00 naktī VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2. biroja darbinieki sadarbībā ar VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļu Ķekavas novadā, Valdlaučos veica operatīvo pasākuma kompleksu un uzreiz pēc nozieguma veikšanas pa karstām pēdām aizturēja 1968. un 1980. gadā dzimušus vīriešus par lukturu zādzību no “Volvo” markas automašīnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistiem tapis zināms, ka šonakt zagļi veikuši divus lukturu zādzības mēģinājumus un vienu zādzību.

Tāpat noskaidrots, ka abas aizturētās personas iepriekš ir izdarījušas vēl divas zādzības no citām “Volvo” markas automašīnām. Aizturētie jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, automašīnu zādzībām un zādzībām no automašīnām.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Rīt, 18. novembrī, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājumu – piemērošanu. Patlaban aizdomās turētās personas atrodas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

VP atgādina parūpēties par sava transportlīdzekļa drošību – spogulīšu un lukturu marķēšana var tos padarīt zaglim nepievilcīgus, kā arī var palīdzēt tos identificēt atrašanas gadījumā. Tāpat policija atgādina,  ka automašīna nav seifs, tādēļ nevajadzētu tajā atstāt vērtīgas lietas, kas varētu kļūt par garnadžu vieglu guvumu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm