tv3.lv

Valsts policija uz aizdomu pamata par automašīnas zādzību Skrundā aiztur divus vīriešus

26.martā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka  Skrundā no daudzdzīvokļu nama pagalma ir nozagta automašīna. Valsts policijā par notikušo uzsāka kriminālprocesu.

2021. gada 8. aprīlī 9:44

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policija, nākamajā dienā automašīna tika atrasta iestigusi dubļos Saldus novadā, Zirņu pagastā uz lauka netālu no dzelzceļa sliedēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi, veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, uz aizdomu pamata par automašīnās zādzību aizturēja divas personas. Izmeklēšanā noskaidrots, ka automašīna pie ēkas Skrundā stāvējusi neaizslēgta, kā arī automašīnas atslēgas atradās automašīnas salonā. Vīrieši, izmantojot izdevību, izlēmuši ar konkrēto automašīnu pārvietoties un, nonākot Saldus novadā, Zirņu pagastā, automašīna iestiga dubļos, tāpēc tā tur tika pamesta.

Šobrīd automašīna ir atdota īpašniekam. Tāpat ir uzsākti divi kriminālprocesi par to, ka 25. un 26.martā viens no vīriešiem  no degvielas uzpildes stacijas nozadzis degvīna pudeli un logu šķidrumu.

Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un šogad atbrīvojušies no ieslodzījumu vietas. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par transportlīdzekļa zādzību. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm