tv3.lv

Vandaļi privātīpašumā Patversmes ielā nodarījuši vairākos simtos eiro mērāmus zaudējumus

Bērni privātīpašumā Patversmes ielā veikuši vandalismu, nodarot vairākos simtos eiro mērāmus zaudējumus, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kāda uzņēmuma pārstāvis raidījumam “Degpunktā” 5. oktobrī iesūtījis video materiālu ar vairāku bērnu bīstamām un pretlikumīgām izklaidēm. Puiši Rīgā, Patversmes ielā, ielavījušies svešā teritorijā un veikuši vandalismu, nodarot vairākos simtos eiro mērāmus zaudējumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apskādēto autobusu saimnieki vēlas, lai ļaundari saņemtu mācību, bet vispirms viņi jāatrod, un, iespējams, to izdosies paveikt ar “Degpunktā” skatītāju palīdzību.

“Trīs jaunieši svētdien, 4. oktobrī, ielauzušies teritorijā, izdemolējuši uzņēmuma teritoriju, autobusus apzīmējuši, ugunsdzēšamos aparātus izpūtuši, sagraizījuši salonus, izdemolējuši visu, tā kā policijai visa informācija ir nodota. Ceram, ka izdosies atrast, ir arī bildes. Ja attēlā redzamie cilvēki ir pazīstami, lai droši ziņo policijai!” stāsta uzņēmuma pārstāvis.

Tāpēc “Degpunktā” skatītāji, ziņojiet, lūdzu, ja jūsu rīcībā ir kāda informācija par jauniešu personībām, zvanot policijai pa tālr.: 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm