Vecmīlgrāvī pieķerts vīrietis, kurš pašapmierinās bērnu laukumā

Vecmīlgrāvī kāda māte ar mazu bērnu netīšām uzskrējusi virsū vīrietim, kurš stāvēja publiskā vietā bez biksēm. Svešinieks netraucēti pašapmierinājās daudzdzīvokļu mājas pagalmā ar vienu mērķi – lai viņa darbības tiktu pamanītas.

Ginta kopā ar savu divus gadus veco meitiņu labā garastāvoklī un savā starpā jautri čalojot, ap pus deviņiem vakarā lēnā garā nāca mājās no veikala. Nonākot uz Baltāsbaznīcas ielas Vecmīlgrāvī, abas cauri krūmiem samanīja vīrieša siluetu. Pēc pāris mirkļiem atklājās, ka svešinieks ir puskails un ar savām darbībām garantē, ka Ginta un viņas meita tūlīt iegūs emocionālu traumu.

Ginta šokā sagrāba bērnu un mēģināja pēc iespējas ātrāk pazust no ekshibicionista redzesloka. Sieviete bija apjukusi un nezināja ko darīt. Saskaroties ar kaut ko tik negaidītu, māte vērsās pie sava laulātā pēc padoma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija apstiprina, ka Gintas izsaukums tika saņemts, taču, kad ekipāža ieradās adresē, vīrietis jau bija paspējis pazust. Sieviete pēc tam publicēja aprakstu par nepatīkamo notikumu interneta vidē un komentāros uzzināja, ka tas pats vīrietis pirms neilga laika uzdarbojies arī Kreimeņu ielā, kas ir visai netālu. Diemžēl, bieži vien, varmākas netiek laikus noķerti un netraucēti turpina savas darbības.

Bērnu atbalsta centrs “Dardzenes” speciālisti stāsta, ka vīrieša rīcība ir ar konkrētu mērķi – traumēt apkārtnē esošos cilvēkus, vēlams, mazus bērnus.

Ekshibicionisms traktējas kā dzimumnoziegums un par to ir paredzēta kriminālatbildība. Bērni, saskaroties ar vizuāli nepiedienīgu skatu, kaut vai fotogrāfiju, var tikt pamatīgi traumēti un tā arī neatkopties no seksuālās vardarbības, kuru uzspieduši ļaundari.

Šoreiz Vecmīlgrāvja dzimumnoziedznieku policijai neizdevās notvert, taču apkaimes iedzīvotājiem jābūt vērīgiem un jāpalīdz likumsargiem viņu beidzot identificēt. Kaut arī Gintai neizdevās vīrieti nofotografēt, māte labi atceras viņa ārējo izskatu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja kāds no jums ir liecinieks līdzīgai situācijai, zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110. Ja jūsu bērns ir cietis no seksuālas vardarbības, meklējiet palīdzību rehabilitācijas programmas uzsākšanai. Bezmaksas konsultācijas un psiholoģisko atbalstu var saņemt zvanot uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas bezmaksas tālruni – 116 111.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm