tv3.lv

Vecumniekos par paziņu piekaušanu un zādzību aiztur četrus jauniešus

Aizvadītās nedēļas nogalē Vecumniekos par paziņu piekaušanu, mantas bojāšanu un zādzību aizturēti četri jaunieši, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

2021. gada 19. maijā 14:20

Sestdien, 15.maijā, ap plkst.4 Vecumniekos četri jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem, būdami alkohola reibumā, nolēma apciemot kādu paziņu. Ierodoties pie paziņas, viņi izsita visus mājas logu stiklus, kā arī divām personām nodarīja miesas bojājumus. Pirms došanās prom no mājas tika nozagts mobilais tālrunis un nauda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viena no cietušajām personām par notikušo informēja policistus, kuri nekavējoties ieradās norādītajā adresē. Laikā, kad Bauskas iecirkņa amatpersonas uzklausīja cietušo liecības un veica notikuma vietas apskati, jaunieši atgriezās, un likumsargi visus četrus aizturēja.

Pašlaik 2000., 2001. un 2004.gadā dzimušajiem jauniešiem un 2005.gadā dzimušajai jaunietei ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, kā arī par zādzību ar iekļūšanu, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm