tv3.lv

Velozaglis slēpjas no policijas svešā dzīvoklī

Vēl joprojām un nemainīgi visā valsts teritorijā populārākais zagļu mērķis ir velosipēdi, taču vienu no tiem, kas slēpies no policijas svešā dzīvoklī, izdevies noķert, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Vēl joprojām un nemainīgi visā valsts teritorijā populārākais zagļu mērķis ir velosipēdi. Piemēram, pagājušajā diennaktī nozagti septiņi riteņi, kas ir lielākā daļa no kopumā reģistrētajām 12 zādzībām. Reti, bet tomēr šad un tad velosipēdu aizdzinējus izdodas notvert pa karstām pēdām. Pirms pāris dienām labi pastrādājuši pašvaldības policisti Jelgavā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jelgavas policisti dienas pirmajā pusē saņēmuši ziņu no kāda Raiņa ielas iedzīvotāja, ka viņš palicis bez sava 100 eiro vērtā velosipēda. Ar video kameru ierakstu palīdzību noskaidrots, kā izskatās zaglis un likumsargi uzsākuši viņa meklējumus. Pa karstām pēdām gan nevienu aizturēt neizdevās, taču pievakarē zagli uz riteņa pamanījuši pašvaldības kārtībnieki.

Vīrietis mudīgi pamanījies ieslīdēt vienā no dzīvokļiem. Kad pašvaldības policisti pieklauvējuši pie nama durvīm, dzīvokļa īpašnieks teicis, ka tas neesot viņa velosipēds, taču apstiprinājis, ka viņam ir ciemiņš.

Pie durvīm pasauktais vīrietis atbilda visām zagļa pazīmēm, turklāt, veicot personas pārbaudi, izrādījās, ka viņš ir izsludināts meklēšanā.

Bet ko tad īsti zaglis pēc zādzības izdarīšans darīja Kārļa ielas 8. namā? Kā vīrietim izdevās tik ātri paslēpties no policistiem dzīvoklī, kas nepieder viņam? Izrādās, vietējie viņu atpazinuši un nolēmuši ielaist, sākotnēji pat nenojaušot, ka šādi tiek meklēts glābiņš no likumsargiem.

Sieviete stāsta, ka viņas dēls pirms došanās uz darbu ielaidis garnadzi dzīvoklī un tur arī viņš sēdējis. Vai un ko viņš nozadzis, nezinot, taču esot savācis kaut kādu velosipēdu, “ielādējis” to mašīnā un aizvedis. Agrāk esot bijis kaimiņš un dzīvojis dzīvokli augšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jurijs saka, ka ir vīlies paziņā un tagad jūtas izmantots. Ja vēl kādreiz bijušais kaimiņš klauvēs, nama durvis paliks ciet.

“Es pats esmu sēdējis, ne reizi vien sēdējis, es zinu, es ar tādiem nepinos. Nu, es godīgi saku, kāda velna (PĪ PĪ) pēc man viņš ir vajadzīgs? Kas viņš man ir – brālis, kaut kāds radinieks vai sazin kas vēl?” viņš apliecina.

Aizturētajam zaglim esot tuvi radinieki Rīgā. Pēc nākamās iznākšanas no ieslodzījuma, turp arī viņa ceļš, saka Kārļa ielā mītošie.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm