tv3.lv

VIDEO: ātra braukšana iegāž divus vīriešus – policisti pie viņiem atrod narkotikas

Naksnīgajās galvaspilsētas ielās policisti ievērojuši kādu “BMW”, kura šoferis acīmredzot steidzies. Lai arī pašvaldības policistiem nebija rīku, kas ļautu precīzi noteikt, cik ātri spēkrats braucis, bija skaidrs, ka šāda auto vadīšanas maniere ir gana labs pamats sarunai.

2019. gada 27. martā 22:34

Policisti septītās sērijas “BMW” stūrētāju apturējuši.  Jau sarunas laikā ar auto stūrētāju atklājies, ka jauneklim nemaz nav autovadītāja apliecības, taču blakussēdētājs vēl centies ko glābt, stāstot, ka mācot savu paziņu stūrēt un šī ir vien mācību braukšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz notikuma vietu izsaukti ceļu policijas darbinieki. Līdz viņu ierašanās brīdim, abi vīrieši palūgti iekāpt dienesta transportlīdzeklī. Mirkli vēlāk viens no vīriešiem palūdzis atļauju atgriezties pie sava “BMW”.

Policists šajā situācijā bija gana vērīgs, jo piefiksēja, kā jauneklis kādā mirklī ar veiklu rokas kustību ko paslēpj “BMW” salonā.

Saprotot, ka vakars policistu kompānijā var arī ievilkties, jauneklis salonā centies paslēpt nelielu auto salona atsvaidzinātāja maisiņu, kurā bija veikli nomaskēts iepakojums ar baltu pulverīti. Acīmredzot vīrietis jau nojauta, ka gadījumā, ja to ieraudzīs policisti, nepatikšanas būs daudz lielākas nekā par pārkāpumiem satiksmē.

Pēc šīs pavērsiena jauneklis saslēgts roku dzelžos un nonācis aizturēto nodalījumā, kur uzkavējies, kamēr ceļu policisti noformējuši viņa draugam soda protokolu par auto vadīšanu bez tiesībām. Pēcāk abi kopā ar visu auto nogādāti Rīgas Teikas iecirknī.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, – dežūrdaļā pārmeklējot otru aizturēto jeb auto vadītāju, arī pie viņa atrasts līdzīgs iepakojums ar baltu pulveri. Tā kā policistiem jau kļuvis zināms, ka abos maisiņos atrodamās vielas ir narkotikas, pret katru no jaunajiem vīriešiem ierosināts kriminālprocess.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm