tv3.lv

VIDEO: Ķengaragā notikuši vairāki mēģinājumi ielauzties dzīvokļos; vienā no piegājieniem zādzība izdevusies

Rīgā, Salaspils ielā, pēdējās dienās notikuši vairāki mēģinājumi ielauzties dzīvokļos un vienā no mitekļiem tas arī izdevies. Nozagtas vairākas mantas, pat apģērbs un kosmētika. Pagaidām zagļi nav aizturēti, tādēļ Ķengaraga iedzīvotāji un likumsargi aicina kaimiņus būt vērīgiem un padomāt par savu īpašumu drošību.

Kādas sievietes īsā pastaiga no rīta kopā ar meitu uz veikalu deva iespēju zagļiem nemanāmi uzlauzt sievietes dzīvokļa durvis un netraucēti izstaigāt mitekli, izvēloties sev derīgās mantas. Atgriežoties mājās, bija skaidri redzams, ka dzīvokļa ārdurvis ir uzlauztas. Viņa pieļauj, ka garnadži noskatījuši brīdi, kad neviena nav mājās.

Vietējie pieļauj, ka zagļi kaut ko sajaukuši, jo tai pat mājā citā kāpņutelpā mēģināts iekļūt dzīvoklī, kas arī ir piektajā stāvā pa vidu. Tur gan zagļi nav tikuši galā ar dzelzs durvīm, kas dzīvoklī bija uzstādītas kā otrās. Kaimiņi dzirdējuši nelielus trokšņus, bet tiem nav pievērsuši uzmanību. Ir aizdomas, ka vainojami divi jauni vīrieši. Rajona “kaķu tante”, kā vietējie smej, bija redzējusi viņus iznākam no kāpņu telpas.

Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot par svešām, aizdomīgām personām un automašīnām, kurās iekšā esošie cilvēki, iespējams, novēro svešus īpašumus. Informēt policiju iespējams, notikuma brīdī zvanot pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm