tv3.lv

Vietējie iedzīvotāji caur dzīvokļu logiem Dobelē kļūst par lieciniekiem narkodīleru aizturēšanai

Satraucošs skats pa logu vakar pavērās dažiem Dobeles iedzīvotājiem, kur daudzdzīvokļu māju rajonā policija apturēja kādu automašīnu un saslēdza rokudzelžos tajā sēdošos cilvēkus, kuru spēkrata salonā atradās aizdomīga izskata iepakojums, vēsta “Degpunktā”.

Ap deviņiem vakarā pa Bērzes ielu Dobelē virzījās gaiša “BMW” automašīna. Tajā sēdēja ļaudis, kas pārkāpuši likumu, bet cerēja tikt cauri sveikā. Vietējie iedzīvotāji no savu dzīvokļu logiem redzēja, ka policijas specdienests tuvojas spēkratam ar nolūku to apturēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņi mēģināja panākt un aizšķērsoja ceļu. Vienkārši bloķēja viņus no abām pusēm. No abām pusēm piebrauca policija, no šīs – kreisās puses – piebrauca viena automašīna lielā ātrumā, tad vēl viena no pretējās puses. Izvilka divus vīriešus, nolika ar seju pret zemi, saslēdza rokudzelžos, cik nu es varēju redzēt, no balkona nav labas redzamības. Un tā arī viss beidzās. Visa tā procedūra aizņēma ne vairāk kā pus stundu,” stāsta blakus mājas iedzīvotāja Antonija.

Automašīnas salonā likumsargi atrada baltu iepakojumu. Liecinieki secina, ka tajā, visticamāk, glabājās apbreibinošas vielas un tāpēc “BMW” sēdošie vīrieši saslēgti rokudzelžos.

“Cik nu es pa logu varēju redzēt, vielas arī bija. Es redzēju, ka no tās automašīnas izvilka baltu iepakojumu, apmēram, tik lielu. Tā paciņa bija labi redzama,” stāsta kaimiņš.

Pēc publiskās aizturēšanas epizodes tuvējo māju iemītnieki viens otram zvanīja un atstāstīja redzēto. Visiem uz mēles bija jautājums, uz kuru atbildi bija grūti rast. Proti, vai par noziedzniekiem nav zināms kas vairāk un vai ir iemesls uztraukties.

Cilvēki redzēja, kā kriminālprocesa ietvaros veicamas operatīvās darbības.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa

“Aizdomās par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu realizācijas nolūkā personu grupā lielā apmērā, likumsargi Dobelē, Bērzes ielā, aizturēja 1985., 1996. un 2001. gadā dzimušus vīriešus. Veicot vairākas kratīšanas, policisti atrada un izņēma aptuveni tūkstoš MDMA tablešu, simt gramu marihuānas, divdesmit piecas LSD markas, piecus tūkstošus eiro skaidrā naudā, kā arī ar narkotisko un psihotropu vielu apriti saistītus priekšmetus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve stāsta, ka patlaban saistībā ar notikušo ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un daudzumu, kā arī divi no vīriešiem jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm