tv3.lv

Vietējie par nežēlīgo slepkavību Imantā: Asiņu bija šausmīgi daudz

Tikai dažu metru attālumā no piecdesmitās mājas kāpņutelpas zālienā Kurzemes prospektā rīta agrumā vietējie iedzīvotāji atraduši smagi sakropļotu vīrieša līķi. Drīz vien pēc zvana policijai par notikušo uzzināja arī pārējie apkārt dzīvojošie, jo īsā laikā daudzdzīvokļu mājas pagalmā sabrauca vairākas izmeklētāju ekipāžas. Kaimiņu liecības par to, ko nācās pieredzēt otrdienas rītā, skaidri norāda ar kādu cietsirdību tika paveikts smagais noziegums.

“Varbūt māte gaida, varbūt sieva. Redziet, kā dzīvē notiek,” stāsta nama iedzīvotāja.

“Tur grūti bija atpazīt, jo galva bija sašķaidīta. Viņš gulēja šeit. Šajā vietā, tur kājas, šeit kājas, asinis. Asiņu bija šausmīgi daudz. Ļoti daudz. Pēc tam atbrauca ātrā palīdzība, izsauca policiju, šeit septiņas mašīnas bija. Kriminālpolicija arī,” stāsta kaimiņiene.

Viņa turpina: “Viņš 100% bija vietējais, jo viena kāja bija plika, ģērbts bija nevis ielu biksēs, bet krāsainās mājas biksēs. Uz centru vīrietis tādās biksēs nebrauks. Tas ir kāds no šā guļamrajona,” pieļāva kaimiņiene.

Likumsargi, apskatot noslepkavoto ķermeni, konstatēja durtu brūci. Iedzīvotāji ziņo, ka vīrietim kabatās atrastas arī viņa personiskās mantas, proti, naudas maks un mobilais telefons, taču policisti šo faktu nekomentē.

Lai slepkavu pēc iespējās ātrāk aizturētu, tika aptaujāti daudzi ļaudis no tuvākās apkārtnes. Drīz vien likumsargi veica pirmo aizturēšanu. Kaimiņi stāsta, ka kārtībsargi no kāpņutelpas izveda rokudzelžos saslēgto kungu, kas dzīvoja šajā namā. Lai arī jūtams, ka daudzi no iedzīvotājiem meklē pareizos vārdus, lai neaizskartu iespējamo slepkavu, noslēpt faktu par viņa visai neparasto dzīvesveidu tomēr īsti nesanāk.

“Viņš ir ļoti laipns, mierīgs, pieklājīgs, visiem palīdz, bet dzīvoklī viņam vienmēr ir nekārtības,” atzīst kaimiņiene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk par minēto vīrieti, bailēs no atriebības, kaimiņi nestāsta. Šobrīd vienam no nama dzīvokļiem ir redzamas sarkanas uzlīmes uz durvīm, miteklis ir aizplombēts.

Valsts policijā norāda, ka, veicot izmeklēšanas darbības par izdarīto noziegumu, tika noskaidrota divu personu, iespējamo vainīgo, atrašanās vieta; tika aizturēti divi vīrieši, kuri dzimuši 1978. un 1992. gadā. Abas personas tika ievietotas īslaicīgās aizturēšanas izolatoros. Vakar, 5. maijā, tiesa 1978. gadā dzimušajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzes lokā par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Zināms, ka otram aizturētajam vīrietim tiesa drošības līdzekli vēl nav piemērojusi. Jāpiebilst, ka pants, pēc kura ir uzsākts kriminālprocess, paredz brīvības atņemšanu no 5-20 gadiem vai pat mūža ieslodzījumu. Izmeklēšanas detaļas, piemēram, slepkavības motīvi, pagaidām netiek izpausti.

Lasi vēl: Imantā noslepkavots vīrietis; policija aizturējusi divas personas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm